חמסה חמסה - אלעד חסין הוא המאמן החדש!

חסין יהיה המאמן החמישי אי פעם של הכתומים בליגת העל: "אעשה ככל שביכולתי להצעיד את המועדון הכי רחוק שאפשר"

26/05/2022

יריית הפתיחה של עונת 2022/23 נשמעה רשמית - ומועדון הכדורסל עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה שמח להכריז על מינויו של אלעד חסין לתפקיד מאמן הקבוצה לשתי העונות הקרובות. חסין יהיה המאמן החמישי אי פעם של הכתומים בליגת העל אחרי נדב זילברשטיין, עופר ברקוביץ׳, בראד גרינברג וליאור ליובין שאימן את הקבוצה אשתקד.

 

עבור חסין (42) מדובר גם כן בתחנה החמישית בליגת העל כמאמן ראשי. הוא החל את דרכו במכבי חיפה ב-2010, ובהמשך הגיע להפועל חולון ב-2013, אותה אימן במשך שתי עונות עד 2015.

ב-2017 התמנה במהלך העונה למאמנה של מכבי קריית גת, ובשלוש וחצי העונות האחרונות אימן את הפועל חיפה - מתוכן עונה וחצי בליגה הלאומית ושתי עונות בליגת העל. בשתי עונותיו עם חיפה בליגה הבכירה עלתה הקבוצה פעמיים לבית העליון והבטיחה את מקומה בפלייאוף.

 

חסין כמאמן הפועל חיפה. עובר לכתום (צילום: The Sports Rabbi)

 

לחסין גם נסיון עשיר כעוזר מאמן כאשר בגיל 23 בלבד מונה לעוזרו של המאמן האגדי ג׳ון קליפארי באוניברסיטת ממפיס. בהמשך היה עוזרו של פיני גרשון במכבי תל אביב ואולימפיאקוס.

 

יו״ר המועדון יניב מזרחי: ״אני מתרגש מהגעתו של אלעד למשפחה הכתומה שלנו. בפגישה בינינו היה קליק מיידי, ואני שמח שגם אלעד הרגיש את זה והחליט לקחת על עצמו את האתגר. אנו מצפים להתחיל בבניית קבוצה שתרגש את הקהל שלנו״.

 

מאמן הקבוצה אלעד חסין: ״אני שמח ונרגש על ההצטרפות לנס ציונה כמאמן הקבוצה. ארצה קודם כל להודות להנהלת הקבוצה בראשותם של יניב, איתמר וצביקה על האמון. נס ציונה זה מועדון מיוחד עם שילוב של מצוינות ומשפחתיות, ואני אעשה ככל שביכולתי להצעיד את המועדון הכי רחוק שאפשר״.

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

09/08/2022
כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

31/07/2022
נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

19/07/2022