"חשוב לתת לדור העתיד דוגמה אישית"

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה ערכה אימון פתוח למחלקת הנוער במסגרת "הטוטו למען הספורט בישראל". דן: "תמיד שמחים להשתתף באירועים כאלו" (צילום: ברני ארדוב)

27/04/2022

בעיצומו של המאבק על הכרטיס השמיני והאחרון לפלייאוף ליגת ווינר סל, ערכה היום (שלישי) עירוני "חי מוטורס" נס ציונה אימון פתוח בלב המושבה למחלקת הנוער של המועדון, במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל" של "הטוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל.

את האירוע העבירו במשותף צוות האימון של הקבוצה הבוגרת ושל קבוצות הצעירים, כולל שחקן העבר גרג קורנליוס. הילדים והנערים התחלקו לתחנות שונות, כאשר בכל אחת מהן חיכו מספר שחקנים מהקבוצה הבוגרת, שהעבירו את הפעילות ונתנו דגשים. בסיום האימון נערכו צילומים משותפים והשחקנים הזמינו את הילדים לצפייה במשחקי הקבוצה.

"אנחנו תמיד שמחים לקחת חלק באירועים כאלה", אמר הקפטן טל דן, "הילדים האלה הם דור העתיד וחשוב לתת להם דוגמא אישית ואת הכלים לעשות את הצעדים הראשונים בעולם הכדורסל".

"היה נפלא להיות עם הילדים ולחוות שוב את הילדות, התמימות והאהבה לכדורסל", הוסיף המאמן ליאור ליובין, "זו הייתה הזדמנות שלנו לתת קצת בחזרה לקהילה ולקהל שתומך בנו. שיתופי פעולה כאלו מבורכים, כן יירבו".


צילומים: ברני ארדוב

אימון למצוינות!

אימון למצוינות!

13/05/2022
מצטיין המחזור ה-27: גולן גוט

מצטיין המחזור ה-27: גולן גוט

09/05/2022
"זה עשה קצת טוב על הלב לסיים עם ניצחון ביתי"

"זה עשה קצת טוב על הלב לסיים עם ניצחון ביתי"

09/05/2022