״שאנחנו משחקים ככה אז התוצאות בהתאם״

כוכב הנצחון גולן גוט ועוזר המאמן ניצן חנוכי התייחסו לנצחון על בני הרצליה (צילום: עמית סמיקט)

07/01/2022
הנצחון אתמול על בני הרצליה שחרר הרבה לחץ אצל הכתומים מלב המושבה. הקבוצה לא נשברה מפיגור דו-ספרתי מוקדם, השחקנים הישראלים רשמו את משחקם הטוב ביותר העונה, ונס ציונה רשמה נצחון על בני הרצליה שלושה שבועות לאחר ההפסד באולם היובל. 
 
גולן גוט, שרשם את משחקו הטוב ביותר העונה, ואף נבחר לשחקן המצטיין אחרי שקלע 14 נק׳, חילק 6 אסיסטים וקטף 4 כדורים חוזרים, אמר בסיום המשחק: ״שיחקנו ביחד וזה הביא לנו את הניצחון. מסרנו 27 אסיסטים, שאנחנו משחקים ככה יחד עם האנרגיות של הקהל אנחנו נראים אחרת, מקווה שזה יהיה הבסיס שלנו להמשך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 
״לקח לנו כמה דקות להתניע, אבל ברגע שנכנסנו למשחק המשחק זרם לנו טוב. הרצליה קבוצה טובה, היתרון במשחק זז מצד לצד ואני שמח שבסופו של דבר הצלחנו לסגור את המשחק".
גולן התייחס ליכולת שלו במשחק: "אני שמח שהיה לי משחק אישי טוב, מקווה שהמשחק הזה יהיה התחלה חדשה בשבילי לשנת 2022 ומפה אמשיך קדימה ביכולות שלי״.
 
 
גם עוזר המאמן ניצן חנוכי התייחס לניצחון: ״זה ניצחון מאוד חשוב. הליגה נהיית צפופה יותר ממחזור למחזור, ועוד שבועיים לא תהיה בה תחתית וכל הקבוצות יהיו צמודות לכולן. באנו עם האנרגיות הנכונות, מסרנו 27 אסיסטים שזוהי הכמות הגבוהה ביותר שלנו העונה. שאנחנו משחקים ככה אז התוצאות בהתאם".
 
״אנחנו לוקחים מהמשחק הזה את העובדה שלא נשברנו", חנוכי הוסיף. "היו לנו בחודש האחרון מספר משחקים שרצו עלינו והם הלכו לכיוונים של 20 הפרש. ברבע הראשון נקלענו לפיגור דו ספרתי, אך ידענו לחזור למשחק עם המשחק הקבוצתי שלנו ואנחנו שמחים על כך".

 

בראשון: דרבי כתום!

בראשון: דרבי כתום!

22/01/2022
בעקבות מקרי קורונה - רבע גמר גביע המדינה מגדל נדחה

בעקבות מקרי קורונה - רבע גמר גביע המדינה מגדל נדחה

11/01/2022
המשחק מול מכבי תל אביב נדחה

המשחק מול מכבי תל אביב נדחה

08/01/2022