"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

נס ציונה מסכמת את הניצחון בגן נר: "השחקנים שיחקו עם אנרגיות ושמרו טוב לאורך כל המשחק" (צילום: עמית סמיקט)

22/11/2021

מאמן הקבוצה ליאור ליובין: "באנו מאוד מרוכזים ונצמדו לתוכנית משחק. השחקנים שיחקו עם אנרגיות ושמרו טוב לאורך כל המשחק. לא פשוט לשחק ככה במשחק חוץ מול קבוצה טובה ומאומנת, והשחקנים היו מחויבים ואגרסיביים וזה היה גורם מרכזי לניצחון. זה נכון שאנחנו בתקופה טובה עם ארבעה ניצחונות, אבל הרצף לא רלוונטי, אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק. ננצל את הפגרה להשתפר עוד, זה הפוקוס שלנו, לעשות עוד צעד אחד קדימה".

 

ליובין (צילום: עמית סמיקט)

 

טים סוארס, שסיים עם דאבל-דאבל מרשים ונבחר למצטיין המחזור בליגה: "אני שמח שעשינו עבודה טובה בהגנה, וביצענו כמו שצריך את תוכנית המשחק שלנו וזה הביא אותנו לזריקות נוחות. אני חושב שעם הזמן אנחנו סומכים יותר אחד על השני, ההיכרות שלנו מיום ליום יותר מעמיקה וכתוצאה מכך היכולות שלנו כקבוצה משתפרות".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

טים התייחס לזימון הבכורה שלו לנבחרת ברזיל: "אני מתרגש מאוד, אחד הדברים הגדולים בקריירה של שחקן הוא לייצג את המדינה שלו ואני מצפה לזה".

 

דיאנטה גארט: "שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון. אני חושב שמאימון לאימון הרמה שלנו כקבוצה עולה, היה לנו שבוע אימונים שבו המאמנים הכינו אותנו למשחק בצורה טובה ואני שמח שהצלחנו ליישם את מה שעבדנו עליו".

 

סוארס וגארט (צילום: עמית סמיקט)

 

הרכז דיבר על ההתעלות שלו ברבע הרביעי שהבטיחה את הניצחון הכתום: "אני יודע בקבוצה סומכים עליי ורואים בי כדמות מובילה, בין אם זה בנקודות, אסיסטים ובהגנה. החברים שלי עשו עבודה מדהימה היום, במיוחד טים ששלט בצבע והביא את היכולות ההתקפיות שלו בצורה יוצאת מן הכלל".

 

 

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

24/11/2021
בשבחי הסמבה

בשבחי הסמבה

21/11/2021
בראשון: עולים לגן נר

בראשון: עולים לגן נר

20/11/2021