שבת הכדורסל הגדולה של ילדי נס ציונה!

בשבת הקרובה יהנו ילדי העיר בכיתות א׳-ו׳ מהפנינג כדורסל מהנה וחגיגי. לאחר מכן תשחק קבוצת הבוגרים נגד הפועל ב״ש במסגרת ליגת ווינר סל (צילום: עמית סמיקט)

09/11/2021

איזו שבת מחכה לילדי העיר בגילאי היסודי - שבת הכדורסל הגדולה של עירוני נס ציונה יוצא לדרך! בשבת הקרובה (13.11) יתקיים הפנינג לילדי העיר בכיתות א׳-ו׳ אליו יוזמנו גם ילדי ביה״ס לכדורסל, כשלפני כן יתקיים אימון חגיגי לילדי קבוצות הקט-סל.

לסיום חגיגי, במוצ״ש (17:40) יתקיים משחק כדורסל של קבוצת הבוגרים, עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה, נגד הפועל באר-שבע במסגרת המחזור החמישי של ליגת ווינר סל.

 

הפנינג הכדורסל

 

 

הפנינג הילדים יתקיים במגרש החיצוני של אולם לב המושבה, ברח׳ דוד אלעזר 26 נס ציונה. ילדי ביה״ס לכדורסל  וקבוצות הקט-סל - וכן כל ילדי העיר בגילאי א׳-ו׳ - יהנו מתחנות עם תחרויות קליעה, פרסים מדליקים, עמדת צבעי פנים ועוד הפתעות כתומות.

 

ההפנינג יארך כשעה, כשלאחריו יוכלו ילדי ביה״ס לכדורסל להכנס למשחק הכדורסל של קבוצת הבוגרים עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה (פרטים בהמשך הכתבה). 

 

משחק הקבוצה הבוגרת ונהלי קורונה

 

צילום: עמית סמיקט

 

בשעה 17:40 יחל משחק כדורסל של הקבוצה הבוגרת - עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה - נגד הפועל באר-שבע במסגרת ליגת ווינר סל. ילדי ביה״ס לכדורסל והקט-סל יכנסו למשחק בתיאום עם מאמני הקבוצות שלהם. כניסת הילדים המאורגנת למשחק תתקיים בשעה 17:00.

הכניסה למשחק תתאפשר עם תוצאת בדיקת קורונה שלילית בלבד! בהפנינג הכדורסל תוקם עמדת בדיקות קורונה מהירות ללא עלות לרווחת הילדים, להרשמה לבדיקות המהירות לחצו כאן.

 

שימו לב: ניתן להגיע גם עם בדיקת PCR שלילית שנעשתה באחד ממתחמי הבדיקות של מד״א, ושנעשה לא יותר מ-72 שעות לפני המשחק. אנו ממליצים לקיים בדיקה מראש, כדי להמנע מתורים ארוכים בעמדות הבידוק ולאפשר לילדים להינות מההפנינג. ילדים בעלי תו ירוק לא נדרשים בבדיקה, אלא בהצגת התו הירוק.

 

הורים המעוניינים להגיע למשחק עם ילדיהם המשחקים בביה״ס לכדורסל או בקט-סל יוכלו לקנות כרטיס מוזל למשחק, בתיאום עם מאמני הקבוצות של ילדיהם.

 

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

24/11/2021
"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

22/11/2021
בשבחי הסמבה

בשבחי הסמבה

21/11/2021