"אנחנו במגמה חיובית"

ליאור ליובין ופרנק בארטלי מסכמים את הניצחון הדרמטי בדרבי הכתומות: "נלחמנו, ידענו שאנחנו יכולים לנצח" (צילום: עמית סמיקט)

07/11/2021
הרבה חיוכים נראו אתמול בנס ציונה בסיום דרבי הכתומות, אותו ניצחה הקבוצה מלב המושבה 89-86 למרות קו קדמי דליל במיוחד. הכתומים לא ויתרו לרגע, וחזרו מפיגור דו-ספרתי במחצית השנייה כל הדרך לניצחון דרמטי ומורט עצבים.
 
 
"ניסינו להתנער מהתחושה שאנחנו באים רק לשחק ולא לנצח. זה מה שדיברנו עליו במחצית", אמר המאמן ליאור ליובין בסיום, "ברור שהיינו חסרים ונקלענו לעבירות, אבל אפשר לשחק חזק, להיות אגרסיביים ולשלוט בריבאונד. זה מה שהיה חשוב מבחינתנו, מצאנו את הניצוץ שהדליק את זה.
השאיפה היא להשתפר כל הזמן, אנחנו במגמת שיפור, היא לא רק בתרגיל כזה או אחר. בשבוע שעבר היינו בהרכב אחר, והיום בהרכב שונה, אנחנו נשענים על השיפור ועל הדברים שאנחנו רוצים לעשות יותר טוב. אנחנו כן במגמה חיובית. מודים לקהל שליווה אותנו היום ודחף אותנו לאורך כל המשחק אל הניצחון".
 
 
"מודים לקהל שדחף אותנו אל הניצחון" (צילום: עמית סמיקט)
 
 
בארטלי, שנבחר לשחקו המצטיין של המשחק בחסות PROFIT, אמר: "נלחמנו, אנחנו מדברים על מאמץ באימונים, אנחנו עושים הרבה התקדמות במשחקים האחרונים, ועם המאמץ שלנו ידענו שאנחנו יכולים לנצח. התחלנו את העונה לאט, יש לנו שחקנים חדשים ואנחנו בונים את הכימיה שלנו, אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק, אני מקווה שנוכל להמשיך לעשות את זה גם במשחקים הבאים".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

24/11/2021
"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

22/11/2021
בשבחי הסמבה

בשבחי הסמבה

21/11/2021