במוצ"ש: נס ציונה מחפשת ניצחון שני

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תרצה להמשיך במומנטום בדרבי מול מכבי ראשל"צ (18:00, STARS5).

05/11/2021

שתי השכנות הכתומות מהשפלה, שהשיגו רק במחזור שעבר את ניצחון הבכורה שלהן העונה בליגת ווינר סל, מכבי "אפי קפיטל" ראשל"צ ועירוני "חי מוטורס" נס ציונה, יפתחו במוצאי שבת את המחזור החמישי בליגת ווינר סל (18:00, שידור ישיר בערוץ STARS5, שופטים: דוד רומנו, ליאור ביניש, דוד איזמירלי).  אייק וואמו צפוי לערוך בכורה בליגה.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן!

 

עוזר המאמן שגיא שלו: "אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום מהמשחק מול הפועל ת"א, ולהציג רמת הגנה גבוהה לאורך 40 דקות. במידה ונעשה זאת נהיה בעמדה טובה לניצחון".

 

 

טים סוארס: "במשחק הקודם שיחקנו חזק מאוד, ונצטרך לשמור על אותה רמת האינטנסיביות מול ראשל"צ. ננסה להשתמש במהירות שלנו כדי לחפות על החיסרון שנוצר בצבע כתוצאה מהעזיבה של מאריץ'. הבנו שאוהדים רבים יגיעו לתמוך בנו ונעשה הכל כדי שיצאו מאושרים בסיום המשחק".

 

מאז אוקטובר 2018, רק משחק אחד מבין השמונה בין הקבוצות הוכרע בפער של יותר מ-6 נקודות ושלושה מתוכם נגמרו על חודו של סל: 93:95 לראשל"צ בחוץ בינואר 2019 לאחר הארכה, 84:85 לנס ציונה בבית באפריל 2019 מארבע נקודות של גארי בראון-רמירז בחמש השניות האחרונות ו-86:87 לנס ציונה בלב המושבה בבית התחתון אשתקד, בזכות חסימה גדולה של פטריק מילר על נועם אביבי שהבטיחה למנצחים את הכרטיס לפלייאוף. נס ציונה ניצחה בחמישה מששת משחקי הליגה האחרונים בין הקבוצות והיא מחזיקה במאזן חיובי בבית מכבי: שישה ניצחונות מעשרה ביקורים.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

מכבי ראשל"צ הייתה לקבוצה האחרונה שמנצחת העונה בליגת ווינר סל, 67:79 במחזור החולף על הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע בקונכיה, שם השיגה גם את ניצחונה הקודם (בשמינית גמר גביע ווינר סל). טו הולוואי, בהופעת הבכורה בכתום, השווה שפל מועדון וקבע שיא שלילי עונתי בליגה עם 9 איבודי כדור, אבל גם הוביל את הקבוצה עם 24 נקודות, 14 מהן ברבע שני מצוין שקבע את הטון להמשך המשחק. קריס קלייברן הוסיף 22 נקודות ואיגור קולשוב תרם 10 והוביל את הקבוצה בפלוס-מינוס עם 17+.

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

24/11/2021
"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

22/11/2021
בשבחי הסמבה

בשבחי הסמבה

21/11/2021