במוצ"ש: מצפינים לגליל

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תתארח אצל העולה החדשה במטרה לרשום ניצחון ליגה ראשון (19:55, אתר ערוץ הספורט)

23/10/2021

לאחר שפתחה את הליגה מול הקבוצה הדרומית ביותר, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תפגוש הערב (שבת) את הקבוצה הצפונית ביותר, הפועל גליל עליון, במסגרת המחזור השלישי בליגת ווינר סל (19:55, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט, שופטים: ארז גוריון, אלעד לייבוביץ', רותם קוזה). זה יהיה המפגש הראשון אי פעם בין הקבוצות בליגה הבכירה, שהתמודדו לאחרונה במסגרת רשמית בעונת 16/17 במסגרת הליגה הלאומית.

 

עוזר המאמן, ניצן חנוכי: "משחק חשוב בשבילנו, באים מרוכזים במטרה להשיג את הניצחון הראשון בליגה. היה לנו שבוע אימונים טוב, אנחנו ממשיכים להתחבר ולהתגבש כקבוצה. אנחנו פוגשים קבוצה טובה, כפי שראינו במשחק האחרון שלה, ונרצה לשמר את היכולת שלנו מהמחצית הראשונה מהמשחק מול חולון ולהציג יכולת טובה לאורך 40 דקות".

 

פרנק בארטלי: "עבדנו קשה השבוע והתכוננו למשחק החשוב מול גליל. אנחנו רואים מגמת שיפור ביכולת שלנו ורוצים להמשיך את ההתקדמות ולרשום ניצחון ראשון העונה. עבדנו השבוע בעיקר על משחק ההגנה, שהיא קריטית בשבילנו כדי שנוכל להציג את היכולת שלנו בצורה הטובה ביותר".

 

הפועל גליל עליון השיגה את ניצחונה הראשון העונה במחזור שעבר, 62:80 בבית מכבי על מכבי "אפי קפיטל" ראשל"צ. האדומים מהצפון הובילו ממש מהדקה הראשונה בהפרש שהגיע כבר ל-22 נקודות, הכתומים חזרו לתמונה במחצית השנייה אבל העולה החדשה, ששבוע קודם לכן איבדה יתרון ברבע הרביעי, ניצחה הפעם את 10 הדקות האחרונות בתוצאה 9:21. שאבון לואיס ואייק אירבו הובילו עם 18 ו-16 נקודות בהתאמה, אייזיה אייזנדורף הוסיף שיא קריירה של 15 נקודות – כולן מעבר לקשת.

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

תוספת לצבע: שיטו מצטרף לנס ציונה!

24/11/2021
"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

"שיחקנו ביחד וזה מה שהעניק לנו את הניצחון"

22/11/2021
בשבחי הסמבה

בשבחי הסמבה

21/11/2021