בראשון: נס ציונה פותחת עונה בליגת ווינר סל

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תחפש ניצחון חוץ ראשון בתולדותיה על הפועל "יוסי אברהמי" אילת במחזור הפתיחה של ליגת ווינר סל (19:30, LIVE5).

09/10/2021

הליגה חוזרת: עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תפתח הערב (א') את עונת ליגת ווינר סל,  כאשר תתארח במסגרת המחזור הראשון בהיכל בגין אצל הפועל "יוסי אברהמי" אילת (19:30, שידור ישיר בערוץ LIVE5, שופטים: צחי הבדלי, גיא שמואלי, דוד איזמירלי). הכתומים ינסו לרשום ניצחון חוץ ראשון והיסטורי על היריבה מהדרום. אייק וואמו לא נרשם למשחק.

 

מאמן הקבוצה ליאור ליובין: "מתרגשים לקראת המשחק הראשון בליגה. אנחנו עדיין מתחברים ומחלימים, אבל שנעלה על הפרקט נשים את כל זה בצד ונעשה הכל כדי להתחיל את העונה באנרגיות טובות. מחכה לנו יריבה טובה, ועשינו במהלך השבוע את ההכנות הנדרשות לקראת ההתמודדות".

 

 

 

 

 

 

גולן גוט: "מצפה לנו משחק חוץ מול קבוצה איכותית, שבדיוק כמונו רוצה להתחיל את הליגה עם ניצחון. נצטרך להיות אינטנסיביים ולשמור על ריכוז לאורך 40 דקות. ככל שעובר הזמן אנחנו מתחברים יותר ויותר, הכימיה נבנית תוך כדי תנועה ואנחנו לומדים ומכירים אחד את השני. אני מתרגש לחזור ולשחק שוב בנס ציונה, ורוצה לשמח את הקהל שמגיע ודוחף אותנו במגרש".

 

 

הפסד מאכזב בכפר בלום

הפסד מאכזב בכפר בלום

23/10/2021
במוצ"ש: מצפינים לגליל

במוצ"ש: מצפינים לגליל

23/10/2021
לא הספיק: הפסד לחולון

לא הספיק: הפסד לחולון

17/10/2021