"נשארנו מאוחדים כקבוצה"

ליאור ליובין ודיאנטה גארט מסכמים את הניצחון על פארנו ומתכוננים למשחק מול פורטו: "מצפה לנו משחק קשוח" (צילום: FIBA)

30/09/2021
למרות שאיבדה יתרון דו ספרתי במחצית השנייה, עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה צלחה אמש (ד׳) את המוקש האסטוני והשיגה את הכרטיס לשלב הגמר במוקדמות היורופקאפ. מחר ב20:00 אלופת היורופקאפ תתמודד מול פורטו על הכרטיס הנכסף לשלב הבתים.
 
מאמן הקבוצה, ליאור ליובין, התייחס לניצחון: ״הייתה לנו מחצית ראשונה טובה עם רבע שני הגנתי מצוין. במחצית השנייה בכלל וברבע האחרון בפרט לא הצלחנו לייצר עצירות בצורה עקבית, ספגנו 53 נקודות וזה היה הגורם העיקרי שאיפשר לאסטונים לחזור למשחק, הם קבוצת קליעה טובה שיחד עם הקהל המקומי הצליחו לייצר מומנטום ולהתקרב אלינו. אני שמח שנשארנו מאוחדים כקבוצה, ועשינו מהלכים גדולים בסוף המשחק כדי להשיג את הניצחון החשוב״.
 
צילום: FIBA
 
״צפוי לנו משחק קשה מול פורטו״, הוסיף ליובין. ״נצטרך לעשות התאמות כי זה יהיה משחק שונה ממה שהיה לנו מול פארנו. יש לנו את יום וחצי להתכונן למשחק ואנחנו עושים זאת תוך כדי תנועה״.
 
דיאנטה גארט, שסיים כקלע המוביל של עירוני: ״אנחנו ביחד בסגל מלא רק שבוע אבל הרגשתי ששיחקנו טוב ביחד, ואני יודע שאנחנו יכולים להמשיך ולהשתפר כקבוצה. בשישי מצפה לנו משחק קשוח מול קבוצה טובה ואנחנו נעשה הכל כדי לעמוד ביעדים שלנו״.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

הפסד מאכזב בכפר בלום

הפסד מאכזב בכפר בלום

23/10/2021
במוצ"ש: מצפינים לגליל

במוצ"ש: מצפינים לגליל

23/10/2021
לא הספיק: הפסד לחולון

לא הספיק: הפסד לחולון

17/10/2021