"אנחנו דרוכים ומוכנים למוקדמות היורופקאפ"

ערב הטיסה למוקדמות היורופקאפ, הקפטן טל דן והמאמן ליאור ליובין דיברו על ההכנות ועל חשיבות המוקדמות להמשך העונה (צילום: יעל אמסילי)

26/09/2021

בצל החגים והשינויים בסגל, התכוננו בעירוני "חי מוטורס" נס ציונה בימים האחרונים בדריכות למוקדמות היורופקאפ. הקבוצה קיימה היום (א') את האימון המסכם לקראת בועת המוקדמות, ומחר לפנות בוקר תעשה את דרכה לעיר פארנו באסטוניה - שם יתקיים בית המוקדמות של הכתומים במתכונת בועה.

 

במסגרת בדיקות הקורונה שנערכו לפני הטיסה לבועה, כל שחקני הקבוצה קיבלו תוצאה שלילית.

 

קפטן הקבוצה טל דן התייחס לחשיבותו של השבוע הקרוב: "אנחנו מתרגשים לעבור שוב את החוויה האירופית ביורופקאפ. אנחנו מוכנים ודרוכים למוקדמות האלה - עברנו את המוקדמות בעבר (עונת 2018/19) ואני מצפה שנעשה את זה שוב.

השחקנים החדשים מתאקלמים מהר מאד ואנחנו שמחים שהם איתנו. אנחנו רוצים להגיע לשלב הבתים ולהשתתף במפעל הזה עונה נוספת - זה חשוב למועדון הזה ולעיר הזו שעומדת מאחורינו".

 

"זה חשוב למועדון ולעיר". טל דן (צילום: יעל אמסילי)

 

מאמן הקבוצה ליאור ליובין אמר: "סיימנו את האימון המסכם בארץ לקראת הבועה. יהיו לנו יומיים של אימונים באסטוניה לפני המשחק שלנו, אבל את זהות היריבה (פארנו או ווינה) נדע רק בשלישי בערב כשהמשחק ביום רביעי.

אנחנו מתכוננים במקביל לכמה יריבות, אבל עיקר ההכנה הייתה על עצמנו - לחבר את השחקנים החדשים, ולהגיע מוכנים בצורה הכי טובה שאפשר למוקדמות האלה. אנחנו מרגישים מוכנים ומחויבים, וחושבים רק על לעמוד במשימה החשובה הזו".

 

"אנחנו מוכנים ומחויבים". ליאור ליובין והשחקנים (צילום: יעל אמסילי)

הפסד מאכזב בכפר בלום

הפסד מאכזב בכפר בלום

23/10/2021
במוצ"ש: מצפינים לגליל

במוצ"ש: מצפינים לגליל

23/10/2021
לא הספיק: הפסד לחולון

לא הספיק: הפסד לחולון

17/10/2021