"אנחנו מרגישים את האיכויות של השחקנים החדשים"

עוזר המאמן ניצן חנוכי ושלושת השחקנים החדשים - גארט, בארטלי ומאריץ' - התייחסו להשתלבותם בקבוצה ובהכנות למוקדמות היורופקאפ בשבוע הבא (צילום: עמית סמיקט)

25/09/2021

בועות מוקדמות היורופקאפ יתקיימו השבוע, כאשר עירוני "חי מוטורס" נס ציונה - אלופת המפעל המכהנת - תתחיל את דרכה במפעל בסיבוב המוקדמות השני ותנסה להעפיל לשלב הבתים. ביום ב' תטוס הקבוצה לבועה המתקיימת באסטוניה, כאשר ביום ד' יפגשו הכתומים את המנצחת בין המארחת פארנו ל-GGMT וינה האוסטרית.

בינתיים עובדים קשה בקבוצה כדי להגיע לבועה במצב אופטימלי - וגם כדי לשלב את שלושת הפרצופים החדשים בסגל: הרכז דיאנטה גארט, הגארד פרנק בארטלי והסנטר מארין מאריץ'.

 

עוזר המאמן ניצן חנוכי התייחס לשחקנים החדשים: "התחושות לגביהם טובות - הם הכניסו אנרגיה וחיים חדשים בקבוצה, והיינו צריכים את זה. אנחנו מרגישים את האיכויות והיכולות שהם יכולים להביא לשולחן עוד מהאימון הראשון איתם. אני מקווה שנצליח לשלב אותם כמה שיותר מהר, כי נשארו לנו ימים מעטים עד המשימה שלנו (מוקדמות היורופקאפ).

 

"אנחנו מתמקדים בעיקר בעצמנו בשלב הזה בגלל השחקנים החדשים שהצטרפו אלינו" הסביר חנוכי על ההכנה למוקדמות - "יש להם המון מה ללמוד מהתחלה, ובשבוע אחד דחוס זו משימה לא פשוטה.

בין כה וכה את זהות היריבה (פארנו או וינה, המשחקות במשחק המוקדם ביום ג') נדע רק ערב לפני המשחק שלנו, אז יכול להיות שזה דווקא לטובתנו בשלב הזה, ושאנחנו נתרכז בעצמנו כדי להיות יותר טובים. כבר התחלנו מן הסתם להתכונן לשתי היריבות, אבל בערב שלפני המשחק נוכל להתמקד וללמוד את היריבה טוב יותר".

 

"מתמקדים בעיקר בעצמנו". ניצן חנוכי (צילום: עמית סמיקט)

 

דיאנטה גארט התייחס לקבוצתו החדשה: "האימונים נהדרים עד כה - אני כאן כבר כמעט שבוע ואנחנו עובדים קשה. מן הסתם אנחנו עוד לומדים אחד את השני - שחקנים, מאמנים - אבל כרגע אנחנו מתגבשים טוב. אנחנו מצפים להתחיל את העונה בצורה טובה יותר מאשר את קדם העונה שהייתה לקבוצה.

המוקדמות בשבוע הבא הן אחת המשימות הכי חשובות שלנו העונה" ניתח הרכז, "וכולנו לוקחים את זה ברצינות המתאימה. אנחנו עובדים קשה כדי להגיע לשם בפוקוס ויכולת מקסימלית וכדי לעשות את העבודה".

 

"זו אחת המשימות החשובות שלנו העונה". דיאנטה גארט (צילום: עמית סמיקט)

 

"אני מרגיש טוב - האימונים פה מאד תחרותיים ואגרסיביים ואני אוהב את זה" סיפר פרנק בארטלי. "בימים הראשונים שלי פה אני בעיקר מנסה להכיר את חבריי לקבוצה, ולבנות איתם כימיה כדי שנהיה מוכנים לקראת שבוע הבא.

שמעתי על הקבוצה והמועדון לפני שהגעתי לפה - מן הסתם על הזכייה ביורופקאפ בעונה הקודמת אבל גם על מה שמסביב - ואני שמח שהגעתי לכאן. אני רוצה להיות חלק ממשהו מיוחד, ולראות אם נוכל לשמור על התואר גם השנה".

 

"רוצה להיות חלק ממשהו מיוחד". פרנק בארטלי (צילום: עמית סמיקט)

 

גם הסנטר מארין מאריץ' התייחס לפרק החדש בקריירה במדי נס ציונה: "התחושות עד עכשיו חיוביות - מזג האוויר נפלא ומזכיר לי את הבית אז אני מרגיש טוב פה. אנחנו לומדים להכיר אחד את השני כרגע - גם את מי שהיה פה וגם מי שהגיע לאחרונה. זו חבורה נהדרת של אנשים, אנחנו בונים אחד את השני ומביאים אנרגיות לאימונים. אני מצפה לראות את זה בפעולה במשחק הבא".

 

"זו חברה נהדרת של אנשים". מארין מאריץ' (צילום: עמית סמיקט)

 

הפסד מאכזב בכפר בלום

הפסד מאכזב בכפר בלום

23/10/2021
במוצ"ש: מצפינים לגליל

במוצ"ש: מצפינים לגליל

23/10/2021
לא הספיק: הפסד לחולון

לא הספיק: הפסד לחולון

17/10/2021