בשני: המשחק הרשמי הראשון יוצר לדרך

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תארח את הפועל תל אביב. טל דן: "התגעגעתי לקהל שלנו. רוצים להמשיך להתחבר" (21:00, PLUS5)

12/09/2021

ערב המשחקים הראשון של גביע ווינר סל 2021 יינעל מחר (שני) בלב המושבה עם ההתמודדות השנייה של שמינית הגמר, שתפגיש בלב המושבה את עירוני "חי מוטורס" נס ציונה המקומית והפועל "SP מצר" ת"א (21:00, שידור ישיר בערוץ PLUS5, שופטים: עומר אסתרון, אורי שלהבי, הראל קדרון). המנצחת תפגוש ברבע הגמר ביום ראשון את הפועל "יונט" חולון. המשחק כלול במנוי, אולם חלוקת מנויים תתבצע במועד מאוחר יותר.

לרכישת מנוי לחצו כאן!

 

נס ציונה עשתה מתיחת פנים הקיץ – עם מאמן חדש על הקווים (ליאור ליובין) והחלפת כל הזרים - אבל חלק מהשחקנים שצירפה כבר שיחקו בשורותיה בעבר: גולן גוט, תומר לוינסון ותומר זלמנסון, שיפגוש את אחיו הגדול לדרבי פרטי. טל דן חוזר לשחק לראשונה מאז שהניף את גביע היורופקאפ עם יד שבורה ומלבדו ממשיך גם ליאור קררה. 

טל דן: "מצפים למשחק קשוח מול קבוצה עם שחקנים מנוסים. התגעגעתי לקהל שלנו, מקווה שתהיה חגיגה של אוהדים שידחפו אותנו קדימה. כקבוצה אנחנו רוצים להמשיך להתחבר ולהכיר אחד את השני, יש לנו דרך ארוכה ועבודה קשה לפנינו כדי שנוכל לעמוד במטרות שלנו".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

הפועל ת"א נפרדה אמנם מהקפטן ים מדר, אבל שמרה על בר טימור, רז אדם, לוטן אמסלם והזרים ג'יי.פי טוקוטו וג'יימס יאנג. עידן זלמנסון וג'ייקובן בראון הגיעו לקבוצה מהבירה, גיל בני הצטרף מסגנית האלופה מגן נר ויהונתן שולדבראנד, השחקן המבוגר בליגה, חזר להיכל קבוצת שלמה אחרי שש שנים. החבורה של דני פרנקו קיימה שני משחקי אימון: שוויון 72:72 עם הפועל חיפה ו-78:112 משכנע על הפועל גלבוע/גליל.

 

 

"אנחנו מרגישים את האיכויות של השחקנים החדשים"

"אנחנו מרגישים את האיכויות של השחקנים החדשים"

25/09/2021
דיאנטה גארט נוחת בלב המושבה!

דיאנטה גארט נוחת בלב המושבה!

21/09/2021
פרנק בארטלי מצטרף לעירוני!

פרנק בארטלי מצטרף לעירוני!

20/09/2021