מתחילים לעבוד - ליאור ליובין חתם כמאמן עירוני!

המאמן המנוסה (43) אימן לאחרונה כעוזר מאמן בפנאתינאיקוס היוונית תחת עודד קטש. מזרחי: "הוא מתאים לרוח המועדון שלנו", ליובין: "זה הזמן להתחיל לעבוד".

26/06/2021

עונת הקיץ הגיעה, ואיתה גם עונת המלפפונים (יש יאמרו שבנס ציונה זו עונת התפוזים). מועדון הכדורסל עירוני "חי מוטורס" נס ציונה שמח להודיע על ההחתמה הראשונה לעונת 2021/22 - המאמן ליאור ליובין.

 

ליובין (43) החל את קריירת האימון שלו ב-2008, אחרי שנאלץ לפרוש ממשחק פעיל בעקבות פציעות. אחרי שנתיים כעוזר מאמן בהפועל גלבוע/גליל איתה זכה באליפות המדינה, הוא קיבל את המושכות והפך למאמן הראשי בקבוצה מהגלבוע. ב-3 עונותיו כמאמן ראשי הוא הוביל את האדומים לגמר ליגה נוסף, וכן לשתי זכיות רצופות בליגה הבלקנית.

לאחר מכן אימן בהפועל חולון וכעוזר מאמן בנבחרת ישראל, ובעונת 2016/17 שימש כעוזר מאמן במכבי תל אביב - שם מילא את תפקיד המאמן הראשי למשחקים ספורים במהלך העונה.

בעונת 2019/20 חזר ליובין לגלבוע/גליל, אותה הוביל לחצי גמר הפלייאוף. במהלך העונה החולפת עזב ליובין את גלבוע/גליל כדי להפוך לעוזר המאמן של עודד קטש בפנאתינאיקוס, שם זכה בדאבל היווני.

 

ליובין. מגיע אחרי זכייה בדאבל ביוון (צילום: מאור אלקלסי)

 

יו"ר המועדון, יניב מזרחי: "ליאור הוא מאמן מנוסה, עם רזומה מכובד וניסיון ברמות הגבוהות ביותר של אירופה. מעבר לכך - הוא בן אדם עם אישיות שמתאימה לרוח המועדון שלנו ולקבוצה שאנחנו נבנה יחד בשבועות הקרובים. אנחנו מתרגשים לקבל את ליאור למשפחה הכתומה ולעבודה המשותפת שלנו העונה".

 

מאמן הקבוצה, ליאור ליובין: "אני שמח מאוד להצטרף למשפחת עירוני נס ציונה. אני מודה על האמון שניתן בי, ועכשיו זה הזמן להתחיל לעבוד ולגרום לאוהדים  שלנו להתגאות בקבוצה שנבנה עבורם".

תומר זלמנסון חוזר לכתום!

תומר זלמנסון חוזר לכתום!

02/08/2021
זר ראשון - טים סוארס נוחת בלב המושבה!

זר ראשון - טים סוארס נוחת בלב המושבה!

28/07/2021
תומר לוינסון שב לנס ציונה!

תומר לוינסון שב לנס ציונה!

27/07/2021