עירוני מתחדשת בסמל חדש!

המועדון חושף את הסמל החדש של המועדון, עם שינוי מהותי לראשונה ב-16 שנות המועדון. גם ההאשטג שילווה את המועדון בעונת 2021/22 נחשף - #רקנצחון. מזרחי: "לא ההפתעה היחידה שמצפה לאוהדים שלנו הקיץ".

20/06/2021

כתומים, תתחדשו - הבוקר (א') נחשף הסמל החדש של מועדון הכדורסל עירוני "חי מוטורס" נס ציונה. הסמל החדש ישמש את הקבוצה הבוגרת, מחלקת הנוער ומחלקת הנשים של המועדון החל מהעונה הקרובה - שתהיה העונה ה-17 של הקבוצה מהשפלה.

הסמל החדש מהווה שינוי משמעותי מהסמל הקודם והמיתולוגי של המועדון, בעל עיצוב מודרני ומסמל את קפיצת המדרגה שהמועדון עשה בעונה האחרונה - ומתכוון לעשות גם בעונות הקרובות. גם ההאשטג שילווה את הקבוצה הבוגרת ברשתות החברתיות נחשף הבוקר - #רקנצחון.

 

נס ציונים, תתחדשו. הסמל החדש

 

יו"ר המועדון יניב מזרחי הגיב על השינוי: "הסמל החדש מייצג אותנו היטב, ובפרט את ההתקדמות שעשינו כמועדון בעת האחרונה ואת ההתקדמויות שאנחנו עוד שואפים לעשות. זה היה שדרוג נחוץ לתדמית המועדון, למרות האהבה הרבה שכולנו חשנו ועדיין חשים לסמל הקודם.

זה הזמן להודות לצוות המדיה שלנו ולכל מי שהתגייס למשימה הזו, הסמל נוצר מעבודה קשה של אנשים רבים שהתנדבו והשקיעו כדי לייצר את התוצאה הטובה ביותר. רוח ההתנדבות היא הקסם שמייחד את נס ציונה בנוף, והסמל החדש שלנו הוא עדות לכך שהרוח הזו יכולה להפיק את התוצאות המקצועיות ביותר.

ומילה אחרונה לאוהדים הכתומים - זו לא ההפתעה היחידה שמצפה להם ולחובבי הכדורסל מצידנו בקיץ הקרוב".

 

המועדון מבקש להודות לעומר זיו על העזרה בעיצוב הסמל, ולמירב פלג על אומנות הנייר בסרטון החשיפה.

תומר זלמנסון חוזר לכתום!

תומר זלמנסון חוזר לכתום!

02/08/2021
זר ראשון - טים סוארס נוחת בלב המושבה!

זר ראשון - טים סוארס נוחת בלב המושבה!

28/07/2021
תומר לוינסון שב לנס ציונה!

תומר לוינסון שב לנס ציונה!

27/07/2021