"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

הכתומים מסכמים את הניצחון במשחק 2 ומתכוננים למוצ"ש: "הכל מונח על הכף" (צילום: עמית סמיקט)

04/06/2021
מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי, עם המון נחישות. פטריק וג׳רום היו המובילים הערב בצד ההגנתי. זה היה ההבדל הגדול ביותר עבורינו מהמשחק הראשון. ניסינו להגביל את כמות השלשות של חולון וזה היה הפוקוס ההגנתי שלנו - ובמחצית הראשונה הם לא הצליחו לקלוע בכמות הרגילה שלהם וזה היה החצי בו נתנו את הטון".
 
צילום: עמית סמיקט
 
ג'רום מיינסי: "ניסיתי לתת את כל מה שיש לי - לא היה לי משחק טוב בשלישי, והייתי צריך לעזור לקבוצה יותר ברמה ההתקפית והפיזית. חולון עשו עבודה טובה בלסגור את הצבע ולא לאפשר לי לזרוק זריקות טובות, אז דרך אחרת להשיג את הנקודות הייתה בעזרת ריבאונד ההתקפה. זה היה הפוקוס עבורי והצלחתי לעשות את זה הערב".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 
הסנטר דיבר על השינוי מהמשחק הראשון: "ההבדל בין המשחק הקודם להערב עבורינו הוא שזה היה משחק של להיות או לחדול. כשהכל מונח על הכף וכשיש לנו את התמיכה של האוהדים שלנו - שהיו מדהימים ונתנו לנו המון אנרגיה - זה עוזר להכנס לפוקוס. אנחנו נצטרך את התמיכה שלהם גם בשבת במשחק השלישי ואני בטוח שהם יבואו ויעזרו לנו". 
 
 
ג'רום התייחס גם למשחק הגורלי במוצ"ש: "המשחק השלישי יהיה אפילו יותר קשוח מאשר היום. הוא יהיה פיזי, שחקנים ילחמו אחד בשני - כי שוב הכל מונח על הכף. הלחץ נמצא הפעם על שתי הקבוצות, אבל בשביל זה אנחנו באים לשחק".

 

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
צפו: הופעה היסטורית לג'רום מיינסי בצבע

צפו: הופעה היסטורית לג'רום מיינסי בצבע

04/06/2021