"לא הצלחנו לעצור את הריצות שלהם בזמן"

הכתומים מסכמים את ההפסד לחולון ומתכוננים למשחק הגורלי בחמישי :"בטוחים שגם המשחק בחמישי יהיה פיזי" (צילום: עמית סמיקט)

02/06/2021

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "היה משחק נהדר. שתי קבוצות תחרותיות מאוד. המשחק היה פיזי אבל נקי. היה לנו רבע ראשון נהדר הגנתית והתקשינו מאוד ברבע השני, הם קלעו 9 שלשות מ-20 במחצית וזה פגע בנו. במחצית השנייה עשינו עבודה יותר טובה בשמירה על השלוש, אבל רדפנו אחריהם לאורך כל המחצית. התקרבנו כמה פעמים, אבל הם הצליחו לברוח. בסוף היינו מאוד אגרסיביים והיה לנו צ'אנס 3 שניות לסיום, אולם לא היה לנו נס".

 

גרינברג (צילום: עמית סמיקט)

 

"העומק שלהם פגע בנו, ואנחנו לא מספיק עמוקים. אני גאה בשחקנים, היינו יכולים לעשות עבודה טובה בשמירה על ה-3, ונצטרך להוציא את הכדור מהידיים של סי ג'יי האריס ולהכניס יותר את ג'רום מיינסי למשחק".

 

מילר מול האריס (צילום: עמית סמיקט)

 

בריאן אנגולה: "שיחקנו נגד קבוצה חזקה מאוד, כדורסל זה משחק של ריצות, הם רצו יותר מאיתנו, לא היה לנו מספיק כדי לחזור. ניסינו לחזור בסוף, וזה היה מאוחר מדי. הם קלעו יותר עונשין מאיתנו ואנחנו החטאנו הרבה עונשין ברבע האחרון, לא הצלחנו לעצור את הריצות שלהם בזמן".

 

אנגולה (צילום: עמית סמיקט)

 

הקולומביאני הוסיף: "אנחנו לא מתרכזים במה הם משחקים או עם מי הם משחקים. אנחנו מבצעים את תוכנית המשחק, כל המשחקים שלנו נגדם היו חמים, אנחנו בטוחים שהמשחק בחמישי גם יהיה פיזי. כיף לשחק ככה. זה מאצ'אפ טוב".

 

תומר זלמנסון חוזר לכתום!

תומר זלמנסון חוזר לכתום!

02/08/2021
זר ראשון - טים סוארס נוחת בלב המושבה!

זר ראשון - טים סוארס נוחת בלב המושבה!

28/07/2021
תומר לוינסון שב לנס ציונה!

תומר לוינסון שב לנס ציונה!

27/07/2021