"האוהדים דחפו אותנו קדימה"

גרינברג וסלדן מסכמים את העלייה לגמר (צילום: FIBA)

23/04/2021

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "זה היה משחק קשוח מאוד, הם קבוצה מאומנת וחזקה, זה היה צמוד ל-40 דקות, הובלנו ביתרון יפה, אבל לא שלטנו יותר מדי במשחק כדי לשמור על היתרון. היינו בבעיית עבירות, לא שמרנו על הקליעה שלהם מבחוץ, ובסוף עשינו עבודה טובה על זה, יש להם שחקנים שקשה לשמור עליהם".

 

 

 

על ווין סלדן אמר גרינברג: "ווין היה מצוין בלי הכדור, הוא יכול לייצר לנו מומנטום ולתפוס כדורים חשובים. איבדנו רק 5 כדורים מול קבוצה גדולה הגנתית, צריך לתת קרדיט לפטריק, בריאן ו-ווין". על ההקרבה של טל דן: "הנוכחות של טל חשובה, אם הוא תורם באופן נורמלי כמו שהוא עושה בדרך כלל, מוסר מדהים, שחקן עם אייקיו כדורסל גבוה, הוא ניסה לשחק למרות הפציעה שלו ואז הוא נחתך". על האווירה בהיכל: "הקהל היה מדהים, השחקנים הרגישו את זה יותר ממני, וזה לא רק כי אני לא שומע טוב. האוהדים דחפו אותנו קדימה".

 

הכריע את המשחק. וויין סלדן (צילום: FIBA)

 

וויין סלדן, המצטיין במשחק, התבשר בשעות הבוקר המוקדמות שטרנס קלארק, שחקן מכללת קנטאקי שיועד להיבחר בדראפט הקרוב והיה חברו הטוב, מת בתאונת דרכים טרגית בארצות הברית. וויין הקדיש את הניצחון לחברו המנוח: "איבדתי מישהו שהיה כמו אח קטן שלי. זה היה קשה. ידעתי שאני צריך לתת את הלב היום, גם אם אחטיא הרבה, ובהחלט החטאתי הרבה. הוא היה איתי הערב, אני מרגיש מבורך".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)


על העלייה לגמר: "יש לנו גארדים טובים, לא קלענו טוב במיוחד הערב, אבל שמרנו על הכדור, עשינו את מה שצריך לעשות. עשינו את מה שחשוב, שחקני הפנים שלנו הצליחו לשמור חזק, שיחקנו את הכדורסל שאנחנו רוצים לשחק. זה חשוב כל כך לנס ציונה ולמדינה, אנחנו מודים שהיינו בסיטואציה הזאת, ואנחנו מחכים לראות אותם שוב ביום ראשון".

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

12/05/2021
נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

11/05/2021
"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

10/05/2021