"להגיע לאירוע כזה שם אותנו בשורה אחת עם המועדונים הגדולים בארץ"

הקבוצה קיימה מסע"ת לקראת פיינל פור היורופקאפ. דן: "זה יום חג בעיר שלנו".

20/04/2021

בעוד פחות משלושה ימים תעלה עירוני "חי מוטורס" נס ציונה למשחק הגדול ביותר בתולדותיה - חצי גמר פיינל פור היורופקאפ. מעל ל-1500 כתומים כבר הבטיחו את מקומם באירוע, וידחפו את הכתומים שינסו לעשות היסטוריה. היום בהיכל מנורה מבטחים התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות בנוכחות המנהל המקצועי מאיר טפירו, המאמן בארד גרינברג והקפטן טל דן.

 

הקפטן טל דן פתח ואמר: "זה יום חג בנס ציונה, בעיר שלנו. זו חוויה גדולה וכיף גדול לארח את הפיינל פור בישראל, אנחנו מקווים שיהיה הרבה קהל שיתן לנו הרגשה ביתית. לגבי אנחנו נראה עם הצוות הרפואי ואני מקווה שאני אוכל לשחק ביום שישי. זה עולם אחר, הקהל יתן לנו ביטחון והרגשה ביתית, מגיע לקרדיט לכל מי שעמל להביא את האירוע הזה לתל אביב".

 

 הקפטן הופיע למסיבת העיתונאים מגובס בידו עם פציעה שספג במשחק מול הפועל חיפה אתמול, ובהתייחס אליה אמר: "אף פעם אין טיימינג טוב להיפצע, כרגע אני באמת לא יודע מה אנחנו צריכים לעשות ואיך באמת אני אשחק אבל אני סומך על הצוות הרפואי שלנו שידאגו לזה שאני אשחק. אני רוצה לשחק ולא להפסיד את האירוע הזה, הוא יותר מדי חשוב לי ולמועדון ולעיר כדי שאשב בג'ינס על הספסל".

 

הקפטן דן. יעשה הכל כדי לשחק (אתר איגוד הכדורסל)

 

מאיר טפירו: "זה מועדון ששואף להיות גדול וצומח משנה לשנה. לארח כזה אירוע זה לא היה קורה בלי משרד הספורט ואיגוד הכדורסל, אז תודה להם קודם כל. זה מאוד חשוב שהרבה קבוצות בכדורסל הישראלי יגיע להישגים באירופה. רצינו לצבור נסיון וזו שנה שלישית שלנו במפעל, אני מאוד שמח שיש לנו את ההזדמנות להילחם על הגביע וזה הישג גדול של נס ציונה. אנחנו רוצים להיות הנחמדים מחוץ למגרש והרעים במגרש שבאים לנצח משחקים עם הרעב בעיניים".

 

"זה אירוע שיכול לקרות בישראל אולי פעם אחת בהיסטוריה של המועדון הזה. לנו כמועדון להיות באירוע כזה, במדינת ישראל, זה שם אותנו בשורה אחת עם המועדונים הגדולים בארץ – ולשם אנחנו שואפים. אנחנו תמיד שואפים לקפוץ עוד מדרגה. מאוד מעניין אותנו להתקדם לליגת האלופות, אבל כרגע אין לנו את האולם לזה. אנחנו צריכים דחיפה גדולה יותר מראש העיר".

 

גרינברג. גאה בשחקניו, מתוכנן לפארמה (אתר איגוד הכדורסל)

 

בראד גרינברג: "התחלנו ללמוד את פארמה, הם גבוהים, ממושמעים, אגרסיבים מאוד. זה יהיה אתגר, אנחנו נצטרך לשים חמישיות גבוהות. שיחקנו מצוין כדי להגיע למעמד הזה ואני מקווה שאנחנו נמשיך ככה. היתה לנו תרומה מהרבה שחקנים בניצחונות האחרונים, חשוב שתהיה לנו קבוצה מאוזנת כי אנחנו משחקים מול קבוצה מאוזנת ועמוקה. אנחנו מכבדים אותם אבל אנחנו הולכים לשחק בשביל לנצח, לא רק בשביל להופיע, יש לנו תשובות אליהם, נצטרך לשחק טוב, לרוץ, יש לנו יתרון של מהירות עליהם ונצטרך לנצל את זה. אם נוכל לעשות הגנה ולכפות זריקות קשות, יש לנו אפשרות לשחק במגרש הפתוח ושם אנחנו טובים. אם נצטרך לשחק בהתקפה מסודרת ובמשחק איטי יהיה לנו קשה יותר".

 

"אני נרגש עבור השחקנים שלנו, בשביל המועדון, בשביל הקהל. אני יודע שההגעה שלנו זה הישג ואני גאה בקבוצה. אני לא יכול להרגיש כמו מאיר או טל או יניב מזרחי כי אני נמצא בקבוצה רק 8 חודשים, אבל אנחנו פה בשביל לנצח ולא רק להתרגש".

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

12/05/2021
נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

11/05/2021
"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

10/05/2021