"שיחקנו יחד וזה היה המפתח לניצחון"

הכתומים מסכמים את הניצחון על מכבי ראשל"צ (צילום: עמית סמיקט)

12/04/2021
מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "ההבדל מבחינתנו היה בצד ההגנתי, החבר'ה שלנו היו מחוברים היום ותיקשרו טוב יותר. שמרנו על האנרגיה הזו במשך כל המחצית הראשונה וזה נתן לנו יתרון משמעותי במחצית. כשאנחנו שומרים כמו שצריך, היתרון שלנו כקבוצת ריצה ומעבר בא לידי ביטוי וראינו את זה במהלך המשחק. הרבה שחקנים תרמו היום תרומה נאה - כמובן שפטריק ורומי, אבל גם ליאור, נימי ובריאן דחפו אותנו קדימה. שיחקנו יחד וזה היה המפתח לניצחון".
 
 
צילום: עמית סמיקט
 
המאמן התייחס למשחק הקרוב בשישי מול הפועל חולון: "כל משחק הוא קשה - חולון קבוצה מצויינת ואנחנו נצטרך לשמר את האנרגיה והמלחמה שהצגנו היום כדי להתמודד מולם - במיוחד בצד ההגנתי. נצטרך לשחק יחד ולשפר את הנקודות שיש לנו לשפר בהתקפה".
 
פטריק מילר, המצטיין במשחק: ”אחרי שהפסדנו את המשחק נגד מכבי תל אביב נכנסנו לרצף הפסדים, אתה צריך ביטחון וכשתדבק בעבודה הקשה זה ישתלם, התחברנו ביחד ושיחקנו בשביל עצמנו. אני מוכן להילחם ביחד עם הקבוצה, אני אוהב את האנרגיה שיש לנו. נהיה בסדר אם נביא את האנרגיות שלנו בכל משחק, אני אוהב לשחק ומוכן לכך תמיד. נמרוד היה פצוע אז ההופעה שלו הייתה משמעותית בשבילנו, הוא חוזר לעצמו ואני מאושר בשבילו. ג'רום תמיד שם בשבילנו. בריאן הוא בריאן והוא קולע את הזריקות האלה”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 
 
נמרוד לוי: "הייתה לנו תקופה פחות טובה, וראינו את זה בחיפה ששיחקנו לא טוב. באנו נחושים ואגרסיביים כדי לנצח את המשחק הזה, וזה ניצחון חשוב שיכול לדחוף אותנו גם בהמשך".

נמרוד לוי ובריאן אנגולה (צילום: עמית סמיקט)

"השינוי מהמשחקים האחרונים היה בהגנה", הפורוורד הוסיף. "ברגע שאנחנו מבצעים את הדברים בצד ההגנתי כמו שצריך יש לנו יותר נקודות בהתקפה, והכל נראה אחרת. נכון שהיום שיחקנו יותר קבוצת, אבל זה הכל מתחיל בהגנה".

 

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

12/05/2021
נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

11/05/2021
"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

10/05/2021