בראשון - דרבי כתום מול מכבי ראשל"צ

הכתומים מלב המושבה מאחרים את הכתומים מעיר היין (א', 19:20), למשחק שיכול להפוך את המומנטום השלילי של הקבוצה. מגוון רחב של מבצעים לאוהדי הקבוצה! (צילום: עמית סמיקט)

09/04/2021

בעונת הקורונה אין יותר מדי זמן להתסכל אחורה - ואחרי שני ההפסדים בשבוע האחרון להפועל ירושלים ומכבי חיפה, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תארח את מכבי ראשון לציון לדרבי כתום לוהט - והמשחק הכי חשוב של העונה (א', 19:20).

דווקא עכשיו, הקבוצה זקוקה לדחיפה של האוהדים הכתומים יותר מכל! לכן במשחק הקרוב הוחלט על כמה מבצעים מיוחדים לאוהדי נס ציונה, המפורטים מטה. כתום עולה!

 

לחצו כאן לרכישת כרטיסים למשחק!

 

גם במשחק הקרוב יתאפשרו בדיקות קורונה מהירות בכניסה לאולם. עלות הבדיקה 60 ש"ח, ועבור ילדים מתחת לגיל 16 הבדיקה כוללת גם כרטיס למשחק. עבור מבוגרים המבצעים את הבדיקה, עלות הבדיקה נפרדת מכרטיס למשחק!

 

ההרשמה לבדיקות הקורונה המהירות למשחק היא עד מוצ"ש 10.04, בשעה 22:00.

 

לחצו כאן להרשמה לבדיקות הקורונה המהירות במשחק!

 

מבצע לתיכוניסטים - 3 כרטיסים ב-75 ש"ח בלבד!

 

כן כן, שמעתם נכון - כרטיס ב-25 ש"ח בלבד לתלמידי התיכון בעיר! בחרו שלושה כרטיסים באולם ובעת התשלום הקלידו את קוד הקופון ness1104, ובואו לדחוף את הקבוצה קדימה חזרה למסלול הנצחונות!

 

 

*המבצע מיועד לבני 16-19 תושבי העיר בלבד, ובכניסה למשחק יבדקו לצד הכרטיסים תעודת זהות ותו ירוק/ תוצאת בדיקה מהירה. מי שרכש כרטיסים במבצע ושאינו בגילאים המיועדים או תושב העיר, לא יוכל להכנס למשחק וכספו לא יוחזר.

 

 

מבצע לאזרחים וותיקים - כרטיס במחיר סרט!

 

אזרחים וותיקים תושבי העיר, בואו לדחוף את הקבוצה ולהינות מהצגה נס ציונית במחיר של סרט! הכנסו ללינק לרכישת הכרטיסים ובחרו בכרטיס אזרח וותיק בכל מושב באולם - ושלמו 35 ש"ח בלבד!

 

 

*המבצע מיועד לאזרחים וותיקים תושבי העיר בלבד, ובכניסה למשחק יבדקו לצד הכרטיסים תעודת זהות ותו ירוק/ תוצאת בדיקה מהירה. מי שרכש כרטיסים במבצע ושאינו בגילאים המיועדים או תושב העיר, לא יוכל להכנס למשחק וכספו לא יוחזר.

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

בשל המצב הבטחוני - המשחק מול הפועל ת"א נדחה

12/05/2021
נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

נס ציונה וגביע היורופקאפ הגיעו לעספיא

11/05/2021
"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

"ניצחון חשוב מאוד במאבק שלנו על הפלייאוף"

10/05/2021