"המשחק ביום חמישי קריטי עבורנו"

הכתומים מסכמים את ההפסד לירושלים (צילום: עמית סמיקט)

06/04/2021

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "שיחקנו רבע שלישי נהדר ומחקנו יתרון ירושלמי, אבל כמו במהלך משחק לפעמים המומנטום פה ולפעמים הוא שם. הם קלעו כמה סלים שהוציאו אותם מהבוץ ובמקביל אנחנו התעייפנו, קשה לעשות קאמבק במשך 20 דקות".

 
אנחנו לא אוהבים להפסיד משחקי בית, ושלושת ההפסדים האחרונים שלו היו צמודים ונגמרו על חודו של מהלך", גרינברג הוסיף. "זה מסתכל עבור השחקנים, יש איזו משוכה שאנחנו לא מצליחים לעבור כרגע למרות הרצון וההקרבה של השחקנים. אנחנו נמשיך לעבוד על זה. אי אפשר להתעלם מהמאזן הנוכחי שלנו בליגה (11-8). זה מאזן בינוני, וזו המחויבות שלנו להראות שאנחנו לא קבוצה בינונית. שיחקנו היטב במסגרת האירופית אבל עכשיו המטרה שלנו היא לצבור נצחונות כדי להכנס לפלייאוף בליגה".
 
 
עכשיו המטרה שלנו היא לצבור נצחונות (צילום: עמית סמיקט)
 
 
פטריק מילר: "עשינו קאמבק גדול במחצית השניה ששיחקנו חזק והיינו אגרסיבים יותר אחרי שבמחצית הראשונה הם היו יותר טובים מאיתנו. הצלחנו לעלות ליתרון ברבע הרביעי אבל החטאנו כמה זריקות שהיינו צריכים כדי לנצח את המשחק אבל לא היינו מסוגלים לעשות את זה והם לעומת זאת עשו זאת.
 
הגארד התייחס למשחק הבא מול מכבי חיפה בחוץ: "המשחק ביום חמישי קריטי עבורנו ועבור המטרות שלנו. נכנסנו לרצף שלילי בליגה, נצטרך לחזור לעצמנו ביום חמישי וליכולות שהצגנו ביורופקאפ ולפני כן כדי להתחיל לצבור ניצחונות".
בראשון - דרבי כתום מול מכבי ראשל"צ

בראשון - דרבי כתום מול מכבי ראשל"צ

09/04/2021
החלה מכירת הכרטיסים לפיינל פור היורופקאפ!

החלה מכירת הכרטיסים לפיינל פור היורופקאפ!

09/04/2021
יצאה מהמסלול: הפסד למכבי חיפה

יצאה מהמסלול: הפסד למכבי חיפה

08/04/2021