בחמישי: הכתומים יוצאים לבירת הנגב

שבוע אחרי המותחן בלב המושבה, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תפגוש את הפועל באר שבע שוב, הפעם בקונכייה (19:00, GOLD5).

17/03/2021

אם ליגת ווינר סל הייתה נגמרת כעת, הן עירוני "חי מוטורס" נס ציונה והן הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע היו משתתפות בפלייאוף. אלא שהיתרון שלהן על הדולקות אחריהן קטן והמפגש ביניהן הערב (חמישי) בקונכיה עשוי להתברר כקריטי מאוד בהמשך הדרך (19:00, שידור ישיר בערוץ GOLD5, שופטים: דוד רומנו, צחי הבדלי, אדר פאר). נס ציונה יודעת שניצחון בנגב לא רק יעניק לה את המקום השביעי בטבלה ויעזור לה לפתוח פער קטן במאבק הכניסה לפלייאוף, אלא גם יבטיח לה יתרון בשובר השוויון העונתי מול יריבה ישירה על המקום בשמינייה.

 

בראד גרינברג התייחס למשחק: "אנחנו יודעים מה עומד מולנו, יש להם סגנון משחק מובהק שהוא אגרסיבי ופיזי ואת כיילב אגאדה שהוא שחקן מפתח וסקורר ברמה גבוהה, אז אנחנו נהיה חייבים להתמודד עם הפיזיות והאגרסיביות שלהם ולרצות יותר מהם, ושיהיה לנו תשובות לא רק לאגאדה אלא גם לשאר הקבוצה, יש להם קלעים טובים לשלוש ושחקנים חזקים בצבע"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

וויין סלדן: "מצפה לנו משחק קשוח כמו בשבוע שעבר. באר שבע קבוצה פיזית שאוהבת לרוץ בכל הזדמנות, ואנחנו נצטרך להציג את המשחק שלנו בצורה הטובה ביותר כדי לנצח אותם. אנחנו מגיעים אחרי הפסד כואב בשבת, אבל אנחנו צריכים לקחת את הפעולות הטובות שהיו לנו במחצית הראשונה וללמוד מהטעויות שלנו במחצית השנייה וליישם את זה במשחק נגד באר שבע".

 

"מצפה לנו משחק קשוח כמו בשבוע שעבר". סלדן (צילום: יעל הראל)

 

הפועל באר שבע קטעה במחזור שעבר רצף של שלושה הפסדי חוץ ועלתה למאזן חיובי עם 92:105 בעין שרה על עירוני נהריה, בו קיילב אגאדה הוביל את האדומים עם 36 נקודות. אמיר בל חוזר לסגל של רמי הדר על חשבון ניק הורנסבי, נתן ג'ורקוביץ ייעדר.

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021