"הצלחנו להישאר ביחד"

הכתומים מסכמים את הניצחון החשוב על באר שבע: "ידענו להיות שם כל הזמן והמשכנו להיות אגרסיביים" (צילום: יעל הראל)

11/03/2021

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה רושמת ניצחון חשוב על הפועל באר שבע ועולה למקום השביעי בליגת ווינר סל. הכתומים שלטו לאורך שלושה רבעים, עד שריצת 13-0 של באר שבע הפכה את התוצאה ושמה את האורחים ביתרון 72-67. אולם הכתומים הידקו את ההגנה והשאירו את הנקודות בלב המושבה, 78-85 בסיום. עירוני יוצאת כעת לשני משחקי חוץ רצופים: ביום שבת תתארח אצל מכבי תל אביב בהיכל מנורה מבטחים, ובחמישי תפגוש שוב את הפועל באר שבע, הפעם בבירת הנגב.

 

הכתומים הידקו את ההגנה (צילום: עמית סמיקט)

 

עוזר המאמן ליאור קרת התייחס למשחק: "מה שניצח לנו את המשחק זה האופי והלכידות של השחקנים. הדבר החשוב הוא שנשארנו ביחד כל הזמן, גם שבאר שבע רצו ברבע הרביעי ידענו להיות שם כל הזמן והמשכנו להיות אגרסיביים. השלשה של וויין שינתה את המומנטום ומשם ידענו שזה שלנו".

 

על פטריק מילר שנבחר למצטיין במשחק: "פט הוא אישיות יוצאת מן הכלל. גם הדרך שהוא מתאמן וגם הדרך שהוא מתייחס למשחק ולקבוצה, תמיד עושה כל מה שצריך כדי לנצח. הוא לקח היום 11 כדורים חוזרים, שזה מספר מדהים לכל שחקן, ובמיוחד לרכז. הצליח לשלוט במשחק מול קבוצה שקשה לשלוט מולה ומגיעות לו כל המחמאות".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

טל דן: "משחק קשה וקשוח. באר שבע נלחמה פה עד השנייה האחרונה. אני מאוד גאה בחברים שלי. התרגשתי לשחק פה באווירה של לב המושבה מול הקהל המדהים שלנו, הדחיפה שלהם ברבע הרביעי ניצחה לנו את המשחק".

 

דחפו את הכתומים לניצחון (צילום: עמית סמיקט)

 

פטריק מילר: "הצלחנו להישאר ביחד. באר שבע קבוצה טובה. קצת יצאנו מהקצב ברבע הרביעי אבל סמכנו על עצמנו, ידענו שדרך העצירות בהגנה נוכל לחזור לעצמנו ובזכות זה ניצחנו. אני יודע שבמצבים כאלה מצופה ממני להעלות את הרמה. אני שמח שאני מצליח להראות יכולת כזאת בעקביות".

 

הגארד התייחס למשחק הקרוב מול מכבי תל אביב: "נצטרך לפתוח את המשחק בצורה זהירה ולא לטעות מולם. לשחק מול מכבי תל אביב בחוץ זאת משימה לא פשוטה כלל, אבל אנחנו נעשה הכל כדי לצאת עם תוצאה טובה".


 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021