"האנרגיה של האוהדים דחפה אותנו קדימה"

הכתומים מסכמים את הניצחון מול הקהל הביתי: "מקווים שיכניסו עוד קהל בהמשך ושנביא להם עוד ניצחונות" (צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה)

05/03/2021

לאחר שני הפסדים רצופים, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה חוזרת למסלול הניצחונות עם 66:76 על הפועל תל אביב. הכתומים קלעו רק 45 נקודות אחרי שלושה רבעים, אבל ב10 הדקות האחרונות של המשחק התפוצצו עם 31 נקודות שהשאירו את הניצחון בלב המושבה. זה היה המשחק הראשון העונה עם אוהדים כתומים ביציעים, שעודדו ותמכו בשחקנים לאורך כל המשחק. ביום רביעי החבורה של בראד גרינברג תארח את הפועל באר שבע, ששתי הקבוצות צמודות בטבלה עם מאזן זהה של 7:7.

 

 

מאמן הקבוצה בראד גרינבנרג: "היינו שם לאורך כל המשחק, עוד לפני הרבע הרביעי שיחקנו שלושה רבעים טובים הגנתית, ניסינו לעמוד בקצב ולהפוך כל מהלך בהגנה להתקפה מהירה. הכל היה תלוי בנו, בהגנה שלנו, בריבאונד ובהתקפה במשחק הפתוח וזה בא לידי ביטוי ברבע האחרון".

 

פטריק מילר: "אני מרגיש שבשני המשחקים האחרונים שהפסדנו המשחקים ברחו לנו וידענו שהלילה זה משחק חשוב. בתור קבוצה אני מרגיש שהפגרה קטעה לנו את הקצב שהיה לנו לפני כן ואני שמח שניצחנו את המשחק הזה ומפה אנחנו נמשיך להתקדם. 

 

מילר (צילום: יעל הראל)

 

על הקהל: "אני אוהב את הקהל ואני לא יכול לדמיין איך זה יהיה שהאולם יהיה מלא בלי הגבלות. נהניתי מהאווירה במהלך המשחק ואני מקווה שהאוהדים ימשיכו לתת לנו את האנרגיה שלהם גם ביום רביעי נגד באר שבע".

 

בריאן אנגולה: "אני מרגיש שבמחצית הראשונה חיפשנו את הקצב שלנו. התקשינו לקלוע משלוש ולא הלך לאף אחד מאיתנו אבל בחצי השני שיחקנו ביחד, דחפנו את הכדור וחיפשנו אחד את השני כקבוצה וזה ניצח לנו את המשחק".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

הקולומביאני הוסיף: "הייתי שם בשביל הקבוצה בהגנה וקלעתי את הזריקות שלי. ניסיתי לקחת ריבאונדים, לחטוף וללחוץ על הכדור. השחקנים בקבוצה האמינו בי ואמרו לי להמשיך להוביל את הקבוצה ולזרוק אז המשכתי לשחק חזק ולדחוף את הכדור קדימה. היה מדהים לראות את הקהל שלנו. שמעתי את האוהדים מעודדים אותנו בטירוף והאנרגיה שלהם דחפה אותנו קדימה. אנחנו מקווים שיכניסו עוד קהל בהמשך ושנביא להם עוד ניצחונות".

 

נמרוד לוי: "התקופה האחרונה מאז הפציעה לא הייתה פשוטה בשבילי, ואני שמח שזה השתחרר במחצית השנייה. אני חושב שההגנה שלנו עזרה לנו ברבע הרביעי ושינתה את המשחק, שמרנו טוב ובזכות זה יצאנו להתקפות מעבר מהן הצלחנו להפיק נקודות חשובות".

 

לוי (צילום: עמית סמיקט)

 

"הרגשנו את הקהל היום, הוא חלק מאיתנו והיינו צריכים את זה. הדחיפה של האוהדים במחצית השנייה עזרה לנו לרוץ ולנצח. התגעגעתי לשחק מול קהל, ומחכה כבר ליום רביעי למשחק הבית נגד הפועל באר שבע".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021