"לא היינו אגרסיביים מספיק"

הכתומים מסכמים את ההפסד להרצליה: "אסור לנו להרשות לעצמנו לשחק כמו ברבע השני ולצפות שנוביל וננצח" (צילום: עמית סמיקט)

01/03/2021

למרות פתיחה טובה ועל אף שהייתה ביתרון דו ספרתי, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה סופגת הפסד שני ברציפות בליגה ויורדת למקום השמיני. נס ציונה הראתה דקות נהדרות של כדורסל בהתקפה ברבע הראשון ובאמצע הרבע השלישי, אבל במקום לסיים אותו ביתרון, מקבץ שלשות של הרצליה הכניס את עירוני לפיגור אותו לא הצליחה לסגור. כעת הכתומים עם הפנים קדימה למפגש החשוב מול הפועל תל אביב.

 

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "היה לנו רבע שני רע ואיבדנו בו את המומנטום אחרי שברבע הראשון שיחקנו חזק. עשינו קאמבק יפה ברבע השלישי אבל זה לא הספיק. נצטרך לחזור וללמוד מהמשחק שלנו ברבע השני שבו לא היינו אגרסיביים מספיק ולא היינו בקצב התקפי טוב, אני חושב שהיו לנו זריקות קשות ויכולנו לקחת זריקות טובות יותר. אנחנו יכולים לשחק טוב יותר ואסור לנו להרשות לעצמנו לשחק כמו ברבע השני ולצפות שנוביל וננצח".

 

וויין סלדן: "אני חושב שהיינו מרושלים ברבע השני, הם קלעו סלים ועשו עצירות כמו שאנחנו היינו צריכים. הצלחנו לחזור להוביל אבל לא הצלחנו לעשות מספיק עצירות בהגנה וזה הכריע את המשחק. אנחנו נתאמן ונחזור לעצמנו, היו גם דברים טובים הלילה ונוכל ללמוד גם מהדברים הטובים ולהשתפר בנקודות שהיינו חלשים בהם היום".

 

וויין סלדן (צילום: עמית סמיקט)

הפורוורד התייחס לחזרת הקהל לקראת המשחק ביום חמישי: "אני מתרגש מהחוויה של הקהל שחוזר, זה מוזר לשחק בלי קהל וקצת התרגלנו לזה, אבל אני ממש שמח שהם חוזרים ואני מחכה לשחק ושהם ידחפו אותנו מהיציע".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021