"בסיום נשארנו מאוחדים והאמנו אחד בשני"

הכתומים מסכמים את הניצחון על עירוני נהריה (צילום: עמית סמיקט)

08/02/2021

לאחר משחק צמוד ודרמה בסיום, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה הצליחה לנצח את עירוני נהריה ולעלות לראשונה העונה למאזן חיובי. למרות שנקלעו לפיגור 68-62 לקראת הסיום, ריצת 13-0 הבטיחה לחבורה של בראד גרינברג ניצחון חמישי רצוף בליגת ווינר. במוצ"ש הפועל אילת תגיע ללב המושבה והכתומים ינסו "לנקום" על ההפסדים בתחילת העונה.

 

עוזר המאמן ליאור קרת: "אני חושב שלאורך רוב המשחק שמרנו טוב והצלחנו לשבש לנהריה את תוכנית המשחק עם חילופי הגנות ורמת ביצוע טובה. התקשנו התקפית עם חלק מההרכבים, ידענו שזה הולך להיות משחק קשה, אבל אני שמח שיצאנו עם הניצחון, ובעיקר שהקבוצה ממשיכה להיות מחוברת וביחד, ויש רצון להשתפר ולהתקדם".

קרת התייחס למשחק הקרוב מול הפועל אילת: "חייבים להמשיך לשמר את ההגנה מהמשחק היום, ובהתקפה לרוץ בכל הזדמנות שיש לנו ולנצל זאת. בשבת נפגוש קבוצה שהפסדנו לה בתחילת השנה מספר פעמים, אבל עשינו דרך מאז ונצטרך להוכיח את זה".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

פטריק מילר, שנבחר למצטיין במשחק: "הרגשתי שנכנסתי לקצב והרגשתי שהולך לי, כולם היו מאחוריי ועשו מה שיכלו כדי לתמוך בי, זה התפקיד שלי להיות שם בשביל הקבוצה ולהמשיך להוביל אותנו לניצחונות. יש בינינו כימיה מעולה, במיוחד מאז הבועה בפולין. בסיום נשארנו מאוחדים והאמנו אחד בשני וזה היה המפתח לניצחון".

 

ליאור קררה: "ידענו שנהריה יבואו להילחם על הניצחון, זה היה משחק של ריצות, אנחנו עשינו את שלנו והם שלהם, אני שמח שבדקות האחרונות נשארנו חזקים וידענו לסיים את המשחק כמו שצריך".

 

קררה מול מור (צילום: עמית סמיקט)

 

הפורוורד התייחס גם למשחק האישי שלו,  לאחר שסיים עם שורה סטטיסטית נאה של 12 נקודות, 8 ריבאונדים ו-5 אסיסטים: "אני שמח שתרמתי את החלק שלי לקבוצה, כל עוד אני על המגרש אני רוצה לתרום את החלק שלי לקבוצה, בין אם זה הגנה, ריבאונדים או כל דבר שנדרש ממני. אני שמח ששיחקנו משחק קבוצתי, כולם נגעו יותר בכדור. בעיקר במחצית השנייה, וזה הוביל לכמות אסיסטים יפה ולסלים חשובים שהבטיחו לנו את הניצחון".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021