"זו הייתה חוויה נהדרת ומגבשת עבורנו כקבוצה וכמועדון"

נס ציונה מסכמת את ההשתתפות בבועה ומתכוננת לחזרה לליגה (צילום: FIBA)

30/01/2021

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה מסיימת את שבוע ה"בועה" בוולוצלאבק עם הכרטיס לשמינית גמר היורופקאפ ותהיה מדורגת בהגרלה שתיערך ביום רביעי, כך נקבע אמש בתום שלב הבתים. למרות ההפסד לאוסטרוב, עירוני סיימה כאחת משתי הסגניות הטובות ביותר ולכן תהיה מדורגת. כעת הקבוצה חוזרת אל מאבקי הליגה, שברביעי תתארח אצל הפועל חולון ובשבת תחזור ללב המושבה למפגש מול עירוני נהריה.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

 

מאמן הקבוצה בראד גרינברג התייחס להפסד לפולנים: "שיחקנו מול קבוצה טובה מאוד. התקשנו לשמור עליהם בשלב מוקדם של המשחק כששיחקנו הגנה אזורית. שיחקנו אחרת ואגרסיבית כשעברנו לשמירה אישית במחצית השנייה וזה עזר לנו לחזור למשחק. ההבדל היה בקליעה שלהם לשלוש".

 

"התקדמנו הרבה כקבוצה השבוע", הוסיף גרינברג: "להיות ביחד בצורה שחווינו בבועה יחזק אותנו מבחינה של בניית הצוות והכימיה בינינו, וזה יועיל לנו בהמשך הדרך".

 

בראד גרינברג (צילום: FIBA)

 

קפטן הקבוצה טל דן: "אוסטרוב שיחקו כדורסל נהדר, השחקנים שלהם קלעו זריקות מדהימות והשלשות שלהם נכנסו. מנקודת המבט שלנו זה מאכזב לא לסיים ראשון, אבל עשינו את העבודה והשגנו את הכרטיס לשלב הבא".

 

"זו הייתה חוויה יוצאת דופן", הקפטן סיכם את ההשתתפות בבועה: "לפעמים זה הרגיש קצת מוזר להיות במלון סגור במשך שבוע שלם, אבל זו הייתה חוויה נהדרת ומגבשת עבורנו כקבוצה וכמועדון, פיב"א ו-וולוצלאבק אירחו אותנו בצורה מדהימה. עכשיו אנחנו עם הפנים לליגה ולשבוע הקרוב שמצפה לנו עם שני משחקים לא פשוטים בכלל".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021