"זה ניצחון חשוב מאוד עבורנו"

גרינברג, מילר וקררה מסכמים את הניצחון: "הצלחנו להתאושש בזמן עם אנרגיה הגנתית, עצירות גדולות וסלים חשובים"

26/01/2021

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה צלחה את המשוכה הראשונה שלה ב"בועה" בוולוצלאבק במסגרת שלב הבתים ביורופקאפ, לאחר שגברה 81-86 על ספורטינג ליסבון בתום דרמה. לאחר רבע ראשון צמוד, נס ציונה הצליחה לפתוח פער מינימלי על יריבתה, וברבע השלישי הגדילה את היתרון ל-12 נקודות. מאמן ספורטינג לואיס מגלהאס לקח פסק זמן, ממנו הפורטוגלים יצאו לריצת 6-23 עד לסיום הרבע. במהלך הרבע האחרון טרבנטה וויליאמס העלה את ספורטינג ליתרון 7, אולם הכחולים-כתומים הידקו את ההגנה, ובעזרת מהלכים גדולים בהתקפה השיבו לעצמם את היתרון, עליו שמרו עד לסיום. ביום חמישי (16:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס) נס ציונה תפגוש את סולנוקי ההונגרית, שהפסידה במשחק המקביל לאוסטרוב 90-80.

 

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "ספורטינג היא קבוצה מאוד קשה לשחק נגדה, סופר אגרסיבית - במיוחד בהגנה. הם אילצו אותנו לעשות הרבה משחקים. אני צריך לתת להגנה שלנו הרבה קרדיט על הטיפול בלחץ של ספורטינג ל-40 דקות, במיוחד בדקות הסיום. מצאנו את האנרגיה לחזור אחרי שאיבדנו את היתרון, זה היה ניצחון חשוב מאוד עבורנו. לא שיחקנו קרוב לארבעה שבועות, ועדיין הצלחנו להגיב בקלאץ' נגד יריבה חזקה".

 

פתיחה מוצלחת ב"בועה". בראד גרינברג (צילום: FIBA)

 

המצטיין במשחק, פטריק מילר: "זה היה משחק קשה. ספורטינג היא קבוצה מאוד אגרסיבית - גם בהגנה וגם בהתקפה. הייתה לנו שליטה ברוב המחצית הראשונה של המשחק, הם חזרו במחצית השנייה והלמו בנו. אני גאה שהצלחנו לחזור למשחק ולהוביל, עשינו עצירות בהגנה ולקחנו ריבאונדים כשזה היה חשוב. באופן אישי אני שמח שהצלחתי לעזור לקבוצה שלי להשיג את הניצחון. זה היה משחק קשה, לכן טוב שיש לנו יום חופש מחר כדי שנוכל להתאושש ולהתכונן לקראת המשחקים בחמישי ובשישי".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

 

 

ליאור קררה: "שיחקנו טוב במחצית הראשונה והצלחנו להשיג יתרון מבטיח ברבע השלישי, אבל איבדנו אותו ונתנו לספורטינג לחזור למשחק. הם קבוצה טובה, ואני שמח שהצלחנו להתאושש בזמן עם אנרגיה הגנתית, עצירות גדולות וסלים חשובים. זה מה שניצח את המשחק עבורנו".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021