"נצטרך להציג את הכדורסל הכי טוב שלנו בשביל הניצחון"

הכתומים ערכו אימון בכורה בוולוצלאבק לקראת שלב הבתים ביורופקאפ. טל דן: "התנאים שונים השנה אבל עדיין מתרגשים מהמעמד"

25/01/2021

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה קיימה הערב (שני) את אימון הבכורה שלה בוולוצלאבק שבפולין לקראת משחק הפתיחה של היורופקאפ מחר מול ספורטינג ליסבון (יום שלישי, 16:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). הכתומים, שהגיעו אמש לוולוצלאבק לאחר מסע ארוך של 2 טיסות ו-3 שעות נסיעה באוטובוס, ערכו מוקדם יותר הבוקר בדיקות קורונה, וכל אנשי הצוות והשחקנים יצאו שליליים.

 

המועדון רוצה להודות לאיגוד הכדורסל, מנהלת הליגה ומשרד הספורט שהתגייסו לעזרת המועדון לאור סגירת נמל התעופה בן גוריון והעובדה כי אין יכולת לחזור לארץ בטיסה רגילה, והודיעו כי יישאו בחלק מעלויות הטיסה הפרטית שצפויה להחזיר את הקבוצה בחזרה לארץ בתום המשחקים.

 

 

 

קפטן הקבוצה טל דן בסיום האימון המסכם: "זה לא מובן מאליו שמועדון כמו נס ציונה משתתף בפעם השלישית ברציפות במפעל אירופי, התנאים שונים השנה אבל עדיין מתרגשים מהמעמד. היו לנו שלושה שבועות של פגרה בעקבות הסגר, במהלכם הצוות המקצועי הכין אותנו לקראת הקמפיין ואנחנו מרגישים מוכנים. המטרה שלנו היא לנצח ולעלות שלב ואנחנו יכולים לעשות את זה".

 

הקפטן התייחס למשחק מחר מול ספורטינג ליסבון: "מחר אנחנו פוגשים קבוצה טובה שמפגינה דומיננטיות אבסולוטית בליגה שלה. נצטרך לבוא ולהציג את הכדורסל הכי טוב שלנו כדי שנשיג את הניצחון״.

 

פטריק מילר: "אני מתרגש מאוד. אני שמח שיש לנו את ההזדמנות לשחק, לא שיחקנו הרבה זמן וייתכן שנצטרך להוריד חלודה תוך כדי תנועה. אני מצפה למשחקים האלו בקוצר רוח, אני מחכה לשחק נגד קבוצות אחרות שמשחקות בסגנון שונה ממה שיש בליגה הישראלית ולהפגין את הכישרון שלנו".

 

הגארד התייחס ללוח המשחקים הצפוף: "אנחנו נשחק נגד שלוש קבוצות טובות בארבעה ימים, ומלבד ההכנה המקצועית נצטרך להיות מוכנים גם בהיבט המנטלי כדי לשמור על רמת משחק גבוהה. המטרה שלנו היא לנצח. אנחנו באים כדי להשיג שלושה ניצחונות ונעשה הכל בשביל כך".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021