בראשון: דרבי כתום ברבע הגמר

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תתארח אצל מכבי "צרפתי צבי" ראשל"צ במטרה להשיג את הכרטיס לחצי הגמר (18:00, STARS5)

02/01/2021

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תתארח בראשון אצל שכנתה מכבי ראשון לציון למפגש על הכרטיס הנכסף לחצי גמר גביע המדינה בכדורסל (18:00, שידור ישיר בערוץ STARS5, שופטים: עמית בלק, כפיר מועלם, דוד איזמירלי). עירוני מגיעה לאחר שבועיים של ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות, שהתחילו עם הניצחון על בני הרצליה בשמינית הגמר. וויין סלדן יחזור לסגל של בראד גרינברג על חשבונו של קוואן צ'יטהאם, שלא נרשם להתמודדות.

חוזר לסגל. וויין סלדן (צילום: יעל הראל)

 

בראד גרינברג התייחס למשחק: "המשחק נגד מכבי ראשון לציון שונה מאוד מהמשחקים שהיו לנו עד כה, כדי להשיג תוצאה טובה נצטרך לשחק יותר טוב מהמשחק ביום חמישי. יש לי הערכה גדולה מאוד לגיא גודס ולעבודה שהוא עושה בראשל"צ. מיצל ומונרו זה קו קדמי איכותי מאוד ששומר טוב. נצטרך להיות חדים בפעולות שלנו כדי להשיג את הכרטיס לשלב הבא ואנחנו יכולים לעשות את זה". 

 

בראד גרינברג (צילום: עמית סמיקט)

 

אוריאל טרוצקי, שצפוי לערוך הופעת בכורה במדים הכתומים של נס ציונה: "אני מאוד שמח להיות פה, הגעתי לקבוצה עם כישרון והרבה אנרגיות חיוביות. מצפה לנו משחק קשה מול קבוצה שמנוסה במעמדים האלה, אבל אנחנו באים עם מוטיבציה ואמונה בעצמנו שאנחנו יכולים להשיג את הכרטיס לחצי הגמר."

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021