"הם הקשו עלינו, אבל אני שמח שהצלחנו להשיג את הניצחון"

הקפטן ובראד גרינברג מסכמים את הניצחון על מכבי חיפה (צילום: עמית סמיקט)

31/12/2020
למרות רבע אחרון שכלל הרבה לחץ בלב המושבה, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה הצליחה לרשום ניצחון חשוב על מכבי חיפה שהרחיק אותה מהתחתית והצמיד את הכתומים למקום השמיני בליגת ווינר סל. הכתומים שלטו והובילו במחצית ביתרון דו ספרתי,אולם במחצית השנייה הירוקים חזרו למשחק, ו12 שניות לסיום ההפרש עמד על נקודה אחת בלבד לזכות הכתומים. מסירה גדולה של טל דן על מגרש שלם לבריאן אנגולה הגדילה את היתרון ל3 נקודות, ואיבוד כדור של חיפה הבטיח לנס ציונה ניצחון רביעי רצוף בכל המסגרות.
 
 
 

מאמן הקבוצה, בראד גרינברג, בסיום המשחק: "הייתה לנו שליטה במשחק לאורך הרבה זמן, עם יתרון דו ספרתי, אבל לא הצלחנו לסגור את הסיפור כמו שהיינו צריכים. התרשלנו עם הכדור והיו לנו הרבה איבודים, אך עדיין עשינו מהלכים טובים בנקודות מפתח מבחינתנו שהבטיחו לנו את הניצחון

 

 

בראד גרינברג (צילום: עמית סמיקט)

 

אחד הגורמים לניצחון היה ההגנה על דונטה סמית, כוכב הירוקים שקלע 7 נקודות בלבד: "היינו צריכים להתאים את עצמנו להרכב שלהם וליאור קררה עשה עבודה טובה על דונטה. ההגנה שלנו הייתה טובה בסך הכל".

 

טל דן: "הניצחון זה הדבר הכי חשוב מהמשחק הזה הם הקשו עלינו, חשבנו שנסיים את המשחק בשלב מוקדם יותר אבל אני שמח שהצלחנו להשיג את הניצחון".

 

 

 

הקפטן, שנבחר למצטיין במשחק, התייחס לשבועיים האחרונים של הקבוצה: "אני שמח שברחנו מהתחתית, זה נותן לנו לנשום קצת אוויר ולהוריד את הלחץ שהיה פה עד לא מזמן. חזרנו ליהנות מכדורסל בשבועיים האלה".

 

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021