"הצגנו הגנה אגרסיבית מול קבוצה שקשה לעצור אותה"

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "צריך לתת קרדיט לשחקנים" (צילום: עמית סמיקט)

29/12/2020

עירוני "חי מוטורס" ממשיכה במומנטום החיובי שלה ואתמול הייתה לקבוצה הראשונה שגוברת העונה על הפועל ירושלים במסגרת הליגה, 99:83. הניצחון היווה ציון דרך היסטורי, שכן זהו הניצחון הראשון אי פעם של הכתומים בבירה. עירוני שלטה במשחק מתחילתו, ומברבע הראשון נטלה את היתרון אותו לא שמטה עד לסיום. בראד גרינברג קיבל תפוקה מירבית מארבעת הזרים, שקלעו 85 נקודות מתוך ה99 של הקבוצה. ליאור קררה רשם שיא קריירה של 6 אסיסטים והיה לשחקן עם מדד הפלוס/מינוס הגבוה במשחק (21+).

 

בראד גרינברג, מאמן הקבוצה, התייחס לניצחון: "צריך לתת קרדיט לשחקנים, הם היו אגרסיביים כבר בשלב מוקדם של המשחק. לירושלים היו בעיות באחוזי הקליעה במחצית הראשונה וזה עזר לנו מאוד. נלחמנו במשך 40 דקות, זה מה שהיינו צריכים לעשות, הצגנו הגנה אגרסיבית מול קבוצה שקשה מאוד לעצור אותה".

 

שיא קריירה באסיסטים. ליאור קררה (צילום: יעל הראל)

 

בריאן אנגולה, שלהט עם 7 שלשות וסיים עם דאבל-דאבל של 25 נקודות ו-11 ריבאונדים, אמר בסיום: "יש לנו חבורה של שחקנים מוכשרים. אנחנו מתחילים להתחבר ולהציג את הכישרון שלנו בעזרת הצוות המקצועי. יש לנו שאיפות גבוהות העונה, אבל אנחנו מסתכלים כל פעם על המשחק הבא. אנחנו צריכים לבוא למשחק החשוב ביום חמישי נגד חיפה מוכנים ככל האפשר כדי שנוכל להמשיך להציג את היכולת שלנו ולהשיג את הניצחון".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

צפו: אנגולה עזר לכתומים להיכנס לפלייאוף

צפו: אנגולה עזר לכתומים להיכנס לפלייאוף

23/05/2021
עירוני נס ציונה עלתה לפלייאוף

עירוני נס ציונה עלתה לפלייאוף

22/05/2021
צפו: אוהדים מהבית - עירוני נס ציונה

צפו: אוהדים מהבית - עירוני נס ציונה

19/04/2021