"רצינו את זה יותר וזה מה שהביא לנו את הניצחון"

בראד גרינברג, טל דן, וג'רום מיינסי מסכמים את הניצחון החשוב על גלבוע/גליל (צילום: עמית סמיקט)

24/12/2020

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה סגרה שבוע מושלם מבחינתה עם שני ניצחונות חשובים שמוציאים את הקבוצה לדרך חדשה לאחר פתיחת עונה מאכזבת. אחרי שביום שני השיגו את הכרטיס לרבע הגמר, אתמול (חמישי) הכתומים הציגו את משחקם הטוב ביותר העונה, ורשמו ניצחון שני העונה לאחר ארבעה הפסדי ליגה רצופים.

 

בראד גרינברג, מאמן הקבוצה, היה מרוצה מהשיפור ההגנתי של הקבוצה: "ההגנה שלנו לאורך שלושת הרבעים הראשונים הייתה טובה, וזה דבר חשוב במיוחד נגד קבוצה שיש לה שני גבוהים איכותיים בצבע שעובדים טוב ביחד. זה חלק עיקרי בהתקפה שלהם ואני שמח שהצלחנו לעצור אותם".

 

בראד גרינברג (צילום: עמית סמיקט)

 

המאמן התייחס גם לפטריק מילר, שאחרי משחק פושר מול הרצליה בגביע סיים אתמול כקלע המוביל במשחק עם 23 נקודות: "פטריק שיחק מעולה היום. הוא שמר מצוין וקיבל החלטות טובות בהתקפה, עם ובלי הכדור. זה חשוב שיהיה לו משחק טוב. הוא היה מתוסכל מאיך שהוא שיחק ביום שני והמשחק היום היה טוב לביטחון שלנו".

 

סיים כקלע המוביל של המשחק. פטריק מילר (צילום: יעל הראל)

 

הקפטן טל דן, שסיים עם מדד הפלוס/מינוס הגבוה במשחק, 18+, התייחס למשחק ההגנה של הקבוצה כגורם המרכזי לניצחון: "שמרנו טוב בהגנה, היינו אקטיבים, דיברנו, רצינו את זה יותר וזה מה שהביא לנו את הניצחון".

 

טל דן (צילום: יעל הראל)

 

המצטיין במשחק, ג'רום מיינסי: "בכל משחק אני מרגיש יותר נוח עם הקבוצה ועם סגנון המשחק בליגה שהוא חדש עבורי. בכל משחק אני רוצה לעזור ולתת מהאנרגיה שלי ומהאישיות שלי לקבוצה. היום עזרתי לקבוצה לתפקד טוב ואני שמח על כך".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

הסנטר התייחס גם לתפקוד שלו בהגנה, לאחר שסיים את המשחק עם 4 חסימות: "זה העבודה שלי, הגארדים שלנו עשו עבודה טובה בללחוץ את השחקנים של היריבה, אחרי שהם עשו את זה התפקיד שלי זה להגן על הטבעת ואני שמח שהיום הצלחתי לעשות את זה".

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

עם ראש מורם: נס ציונה הודחה מהפלייאוף

05/06/2021
במוצ"ש: קרב על כל הקופה

במוצ"ש: קרב על כל הקופה

04/06/2021
"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

"שיחקנו חכם מאד בצד ההגנתי"

04/06/2021