גרינברג: "אנחנו צריכים להציג הגנה כמו ברבע האחרון לאורך 40 דקות"

המאמן ורביב לימונד התייחסו לניצחון על בני הרצליה: "היום נלחמנו ורצינו את זה יותר מהם, בליגה שלנו זה משהו שמביא ניצחונות" (צילום: עמית סמיקט)

10/11/2020

עירוני "חי מוטורס" רשמה אתמול בהיכל לב המושבה ניצחון בכורה בכל המסגרות, 74-80 על בני הרצליה שכלל קאמבק מפיגור דו ספרתי ויכולת טובה ברבע האחרון בו ניצחה הקבוצה 11-28 תוך הצגת יכולת טובה בשני צידי המגרש.

בחמישי הקרוב תצא הקבוצה למשחק חוץ בהיכל קבוצת שלמה שם תפגוש את הפועל תל אביב, למשחק מהמחזור הראשון שנדחה בעקבות הסגר.

 

"עברו כמה חודשים מאז הניצחון האחרון שלנו (על מכבי חיפה במשחק אימון), זה קשה לא לנצח הרבה זמן, ואני חושב שעכשיו אנחנו מרגישים טוב יותר" אמר בראד גרינברג בסיום המשחק. "ברבע האחרון החבורה על המגרש הפגינה כוח רצון. היינו נחושים לשמור חזק ולשחק אגרסיבי. יש לנו שני שחקנים מנוסים, רביב וטל, שהציגו יכולת טובה בדקות המכריעות. הצלחנו לעצור אותם על 11 נקודות וקלענו זריקות טובות".

בראד גרינברג עם טל דן (צילום: עמית סמיקט)

 

"במשחק הבא אנחנו צריכים להציג הגנה כמו ברבע האחרון לאורך 40 דקות, זה מה שקבוצות טובות עושות. יש לנו עוד לאן להתפתח."

 

המאמן התייחס גם לפטריק מילר וקוואן צ'יטהאם, שהובילו את הקבוצה בנקודות משחק שני ברציפות: "פטריק הוא בחור חזק שתמיד רוצה לנצח, והשליטה של קוואן בריבאונד עזרה לנו לנצח את המשחק. הם שחקנים שאפשר לסמוך עליהם ושיש להם מקום להשתפר".

 

פטריק מילר

"פטריק בחור חזק שתמיד רוצה לנצח" (צילום: יעל הראל)

 

רביב לימונד, שמסר שלושה אסיסטים בדקות המכריעות: "אני חושב שבחצי השני שיחקנו אגרסיבי מאוד, חכם בהתקפה ויעיל בהגנה, וזה מה שהביא לנו את הניצחון. אנחנו מנסים למצוא את הדרך שלנו כקבוצה ומשתפרים ממשחק למשחק".

 

רביב לימונד

רביב לימונד (צילום: יעל הראל)

"למשחקים הבאים אנחנו צריכים לבוא עם הרוח שאיתה שיחקנו בחצי השני, לשחק ביחד, לתקשר אחד עם השני על המגרש ולהיות אגרסיביים. היום נלחמנו ורצינו את זה יותר מהם, בליגה שלנו זה משהו שמביא ניצחונות ואנחנו צריכים להביא לכל משחק".

 

עירוני המריאה לפולין: "המטרה - לעלות שלב"

עירוני המריאה לפולין: "המטרה - לעלות שלב"

24/01/2021
"יש לנו מקום לשיפור"

"יש לנו מקום לשיפור"

03/01/2021
"הם הקשו עלינו, אבל אני שמח שהצלחנו להשיג את הניצחון"

"הם הקשו עלינו, אבל אני שמח שהצלחנו להשיג את הניצחון"

31/12/2020