בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

נס ציונה יוצאת לקריית אתא ורוצה לרשום ניצחון כפול בליגה על המארחת (20:45, 5LIVE)

15/04/2024
במשחקה הלפני אחרון בעונה הסדירה עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה תתארח הערב (ב׳) באולם רמז למפגש מול עירוני קריית אתא (20:45, שידור ישיר בערוץ 5LIVE. שופטים: ספי שמש, פיני רימון, עומר וסרמן). הזר החדש ג׳רמייה היל לא נרשם למשחק.
 

מאמן הקבוצה אלעד חסין: ״היו לנו אימונים טובים לקראת המשחק. מצפה לנו משחק בעל חשיבות גבוהה עבורנו מול קבוצה שפגשנו לא מזמן, נצטרך להאט את משחק הריצה של קריית אתא, להיות מרוכזים ולהימנע מאיבודי כדור ולשלוט בריבאונד״.

"משחק בעל חשיבות גבוהה". אלעד חסין (צילום: עמית סמיקט)

איתי שגב: ״ההכנות למשחק היו טובות, אני מרגיש אנרגיות טובות בקבוצה בתקופה האחרונה, אנחנו מרגישים בטוחים בעצמנו ואני חושב שאפשר לראות את זה מתבטא במגרש. ההכנות היו טובות ואינטנסיביות, כולם מבינים את החשיבות של המשחק ומתכוננים בהתאם״.

"מרגישים בטוחים בעצמנו". שגב (צילום: עמית סמיקט)
 
על המפתחות למשחק: ״נצטרך להיות אגרסיביים, לא לתת להם לרוץ וליצור משחק מבולגן, שזה משהו שהם מאוד אוהבים לעשות. בגביע לפני שבועיים היינו לא מרוכזים מספיק במסירות נתנו להם לחטוף יותר מדי ונצטרך להשתפר באספקט הזה, וכמובן לשלוט בריבאונד כמו שאנחנו משתדלים לעשות בכל משחק״. 

הסנטר פנה לאוהדים הכתומים: ״אני יודע שאנחנו נמצאים בסיטואציה מורכבת, אבל מי שיכול לבוא יעזור לנו מאוד, התמיכה של האוהדים חשובה לנו ואנחנו נשמח לראות את הקהל שלנו איתנו במשחק״.

"תמיכה של האוהדים חשובה לנו" (צילום: עמית סמיקט)

קריית אתא מגיעה למשחק מהמקום ה7 עם מאזן של 10 ניצחונות ו-11 הפסדים. נס ציונה פגשה את קריית אתא פעמיים השנה: הכתומים ניצחו בסיבוב הראשון בליגה 78:64, ונחלו הפסד 80:84 ברבע גמר הגביע.
יש פלייאוף!

יש פלייאוף!

23/05/2024
"חשוב להקדיש את הזמן למען הקהילה"

"חשוב להקדיש את הזמן למען הקהילה"

23/05/2024
צפו: טריפל דאבל ענק לאייזיה ווייטהד

צפו: טריפל דאבל ענק לאייזיה ווייטהד

21/05/2024