"הרגשנו שהיינו יכולים לנצח את המשחק"

הכתומים מסכמים את ההפסד לחולון ומסתכלים קדימה: "צריכים לחזור למסלול הניצחונות" (צילום: עמית סמיקט)

09/03/2024
עירוני "חי מוטורס" נס ציונה יצאה מאוכזבת אתמול (') לאחר ההפסד 81:73 להפועל חולון. הכתומים מחקו פיגור דו ספרתי מהרבע הראשון והיו צמודים לחולון עד אמצע הרבע הרביעי, אך ריצה של המארחת בדקות הסיום העניקה לה את הניצחון. לעירוני מצפים 2 משחקים חשובים בשבוע הבא, כשתארח את הפועל חיפה ביום שלישי ותדרים לאילת למשחק חוץ שיתקיים בשישי בצהריים.

(צילום: עמית סמיקט)

מאמן הקבוצה, אלעד חסין: "חזרנו אחרי פגרה ארוכה, אני לא מסתכל על זה כתירוץ מכיוון שעבדנו קשה מאוד בשבועיים האחרונים באימונים. באנו עם תוכנית משחק לעצור את קווין הרווי, שמוביל בחולון. דיברנו גם לעצור את קרופורוד ומקול ועשינו עבודה פחות טובה על שניהם. בחולון כל פעם יש שחקן מסוים שמתעלה, היום משגב קלע חמש שלשות. אני בטוח שנוכל לצאת מהתקופה הזאת ולנצח במשחקים הקרובים".

יאיר קרביץ: "הפסדנו ואנחנו מאוכזבים, הרגשנו שהיינו יכולים לנצח את המשחק הזה. פיקששנו בדברים הקטנים ונלמד לקראת השבועיים המאתגרים שמצפים לנו. אנחנו צריכים לחזור למסלול הניצחונות. הפגרה עשתה לנו טוב כקבוצה והשתפרנו תוך כדי. הפציעה מאחוריי ואני ארגיש טוב יותר כשננצח. בשלישי מחכה לנו משחק סופר חשוב עבורנו ונעשה הכל כדי להשיג את הניצחון ולשמח את האוהדים שלנו".
יש פלייאוף!

יש פלייאוף!

23/05/2024
"חשוב להקדיש את הזמן למען הקהילה"

"חשוב להקדיש את הזמן למען הקהילה"

23/05/2024
צפו: טריפל דאבל ענק לאייזיה ווייטהד

צפו: טריפל דאבל ענק לאייזיה ווייטהד

21/05/2024