בחמישי: לב המושבה מארח את הרצליה

הכתומים רוצים לסיים את רצף משחקי הבית בטעם מתוק (19:30, 5LIVE)

08/02/2024
רצף של שישה משחקים בלב המושבה יסתיים הערב, כשעירוני "חי מוטורס" נס ציונה תארח את בני הרצליה למשחק הבית האחרון של הכתומים עד לחודש מרץ (19:30, שידור ישיר בערוץ 5LIVE. שופטים: ספי שמש, אדר פאר, עומר וסרמן). במשחק הקודם בין 2 הקבוצות הכתומים ניצחו 99:68 את הרצליה באולם היובל.
 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן!

 

ג'רום במשחק הקודם בין הקבוצות (צילום: עמית סמיקט)
 
לפני המשחק יתקיים טקס לזכרה של סמ"ר שיראל חיים פור ז"ל, שנפלה ב7/10 במוצב נחל עוז. הקהל מתבקש להקדים ברבע שעה על מנת לכבד את הטקס.
 
מאמן הקבוצה, אלעד חסין: "אנחנו מגיעים למשחק במומנטום פחות טוב אבל אנחנו צריכים לשים את המשחק הקודם בצד ולהתרכז ביריבה ממול. הרצליה יריבה ישירה שלנו על המיקום בטבלה, והיא קבוצה טובה שלא דומה לקבוצה שפגשנו במשחק הקודם. אנחנו שמים הכל בצד ובאים בשיא הדריכות כדי לנצח את המשחק."
על הלקחים מהמשחק הקודם אמר המאמן: ״אנחנו צריכים לשפר את ההגנה, נכון שגליל היו ביום קליעה יוצא דופן - יכולנו למנוע חלק מהקליעות. אנחנו צריכים בנוסף לדעת לנצל את ההתקפות שלנו ולשחק בצורה יותר זורמת. במשחק הקודם אייזיאה ווייטהד וג׳ורג׳ קינג בלטו, וצריך ששחקנים נוספים יתרמו למשחק הקבוצתי.״
 

אלעד חסין (צילום: עמית סמיקט)

צוף בן משה: "אנחנו מגיעים אחרי שלושה משחקים פחות טובים. מבינים את חשיבות המשחק, נצטרך להרים את האגרסיביות שלנו ואני מקווה שנראה את זה על המגרש. במשחק מול גליל היינו פחות מרוכזים, נצטרך להשתפר גם בהיבט הזה ולקלוע יותר טוב. אם נעשה את זה נוכל להשיג תוצאה טובה".
 

"מבינים את חשיבות המשחק" (צילום: עמית סמיקט)
 
בני הרצליה מגיעה לאחר הפסד 64:65 להפועל עפולה, שקטע רצף של 4 ניצחונות שקדמו להפסד. ב-5 המשחקים האחרונים של הרצליה היא קלעה 80 נקודות וספגה 72.6 נקודות למשחק. אחד המוציאים העיקריים לפועל בסגל של דן שמיר הוא אדריאן בנקס המנוסה, שבארבעת המשחקים האחרונים רשם 16 נקודות עם 3.5 שלשות למשחק. בצבע של הרצליה ניתן למצוא את רג'י לינץ שרושם 8.8 נקודות, 6 ריב' ו2.5 חסימות (מוביל את הליגה בקטגוריה) למשחק עד כה העונה.
קייל פייט מצטרף לעירוני!

קייל פייט מצטרף לעירוני!

27/02/2024
במוצ"ש: משחק חוץ חשוב בזיסמן

במוצ"ש: משחק חוץ חשוב בזיסמן

16/02/2024
בשני: עולים לירושלים

בשני: עולים לירושלים

11/02/2024