"בטוח שבהמשך הדרך נהיה יותר טובים"

הכתומים סיכמו את ההפסד למכבי ת"א (צילום: עמית סמיקט)

28/01/2024
עירוני "חי מוטורס" נס ציונה רשמה אמש (ש') הפסד בלב המושבה למכבי ת"א, 73:97. הכתומים, ללא יאיר קרביץ שנעדר בשל פציעה, פתחו טוב את המשחק ועלו ליתרון 13:6, אך האורחים הצליחו להשתלט על המשחק ולהפוך את התוצאה, ונטלו את היתרון לאורך כל שאר המשחק. המשימה הבאה של עירוני - גליל עליון בבית בשבוע הבא.

מאמן הקבוצה אלעד חסין התייחס ראשית למותו של ליאור ליובין ז"ל: "עברנו היו ימים לא קלים עם לכתו של ליאור ליובין ז"ל. הוא היה אחד שיצא לי לעבוד איתו. אובדן מאוד גדול, אני מפה שולח תנחומים למשפחה. זה היה ערב עם הרבה רגשות, הוא אימן בנס ציונה, יש שחקנים בסגל שהוא הדריך אותם".

חסין במהלך דקת הדומייה לזכר ליאור ליובין ז"ל (צילום: עמית סמיקט)

על המשחק: "אנחנו קצת חבולים, בהרכב קצר מאוד, במיוחד אחרי הפציעה של יאיר קרביץ. לא היינו טובים, חוץ מבחמש הדקות הראשונות, שם הערנו את הדוב משנתו, אחרי זה היה במעמד צד אחד. מול מכבי ת"א אי אפשר לרשום 19 איבודי כדור או לתת להם זריקות חופשיות. הם ניצלו הרבה איבודי כדור שלנו, משם הם הענישו אותנו וקלעו הרבה נקודות. זה לקח, ואני בטוח שנלמד מזה להמשך הדרך ונהיה יותר טובים".
 

צילום: עמית סמיקט

ג'רום מיינסי: "כשמשחקים נגד קבוצה טובה כמו מכבי, צריך לשחק בשני צידי המגרש ולא עשינו את זה. התחלנו טוב בחמש דקות הראשונות, אבל לא יכולנו לעמוד באינטנסיביות ובפיזיות של מכבי כדי להישאר תחרותיים".
לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

21/04/2024
הפסד מאכזב בהארכה

הפסד מאכזב בהארכה

15/04/2024
בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

15/04/2024