בראשון: הכתומים מארחים את הפועל י-ם

עירוני תארח את הפועל ירושלים ותנסה לשמור על המקום השני בטבלה (18:00, 5SPORT)

21/01/2024
עם מאזן ביתי של 4 ניצחונות מ-4 משחקים, עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה תארח הערב (א׳) את הפועל ירושלים ותנסה לשמור על רצף הניצחונות בלב המושבה (18:00, שידור ישיר בערוץ 5SPORT). ג׳קובי בויקינס לא נרשם למשחק.
 

מארחים את הפועל ירושלים למשחק ענק - לרכישת כרטיסים לחצו כאן!
 

שימו לב: הרכישה תתאפשר רק אחרי וידוא וקבלת קוד רכישה ממשרדי המועדון. ניתן לשלוח הודעה למספר 058-6913649 לקבלת קוד.
 


מאמן הקבוצה, אלעד חסין: ״אנחנו פוגשים קבוצה מצוינת, עם משחק ההגנה הכי טוב בליגה. זה מבחן לנו כקבוצה על רמת הביצוע שלנו. נצטרך להציג את המשחק הכי טוב שלנו - להיאבק על כל כדור, להיות אגרסיביים בשני צידי המגרש, גם ובהגנה וגם בהתקפה, לשחק חזק ולהנות מהאווירה הנהדרת שתהיה. כדי לנצח קבוצה כזאת צריך לדעת לעשות מהלכים גדולים ואני מקווה מאוד שנעשה אותם. אני מאוד סקרן לראות איך נראה מחר״. 

קפטן הקבוצה ג׳רום מיינסי: ״זה הולך להיות מבחן עבורנו כקבוצה. הפועל ירושלים קבוצה ברמה גבוהה, עם בסיס של שחקנים מנוסים שרץ כבר שנה שנייה ביחד. אנחנו צריכים לעשות את המקסימום ולשחק ברמת עצימות גבוהה. ירושלים מקבוצות ההגנה הטובות בליגה, אנחנו נצטרך להניע את הכדור בחוכמה ולהיות קשוחים כדי להתחרות בהם״.

קפטן ג'רום (צילום: עמית סמיקט)

על החשיבות של האוהדים הכתומים: ״כל משחק בית הוא חשוב, במיוחד השנה. נצטרך את האוהדים שלנו איתנו, שידחפו אותנו לאורך כל המשחק״.

הפועל ירושלים עומדת על מאזן של 5 ניצחונות ו-3 הפסדים. מוקדם יותר החודש מינתה לשורותיה את המאמן היווני איליאס קנצוריס. ספידי סמית בולט עד כה במשחקיה של ירושלים בליגה, ורושם 11.8 נקודות ו8.8 אסיסטים (מוביל את הליגה) למשחק.
 
לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

21/04/2024
הפסד מאכזב בהארכה

הפסד מאכזב בהארכה

15/04/2024
בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

15/04/2024