בשישי: מארחים את קריית אתא לקרב לוהט

הכתומים יפגשו את קריית אתא במטרה לשמור על מאזן ביתי מושלם, ולחזור לצמרת הטבלה (13:30, 5PLUS)

12/01/2024
לאחר ההפסד בעפולה ביום שני, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה רוצה לחזור היום (ו') למסלול הניצחונות, כשתפגוש את עירוני קריית אתא בלב המושבה (13:30, שידור ישיר בערוץ 5PLUS).
 

שומרים על הבית! - לרכישת כרטיסים לחצו כאן - 3 כרטיסים ב-100₪ בלבד בשימוש בקוד עירוני100


הכתומים נמצאים כעת במקום החמישי בטבלה עם מאזן של 5 נצחונות ו-3 הפסדים, אך ניצחון במשחק החשוב יוכל להקפיץ אותם מיד בחזרה למאבקי הצמרת הצפופים. זה יהיה משחק הבית השלישי בלבד של נס ציונה אחרי שניצחה בשני משחקי הבית הקודמים שלה - והיא תחפש לשמור על מאזן מושלם באולמה הביתה.
 
 
מאמן הקבוצה אלעד חסין אמר לפני המשחק: ״אנחנו משחקים נגד קבוצה במומנטום מצוין, אבל מתרכזים בעיקר בעצמנו. דיברנו כקבוצה על מה לא עבד במשחק הקודם נגד עפולה, ואני מקווה שנגיע למשחק הזה כמו שהגענו למחצית הראשונה נגד עפולה ולא למחצית השנייה - שבו שיחקנו בצורה נינוחה מדי. מדובר במשחק קשה וחשוב.״

ראלי אולקינס הוסיף: ״אני מתרגש לשחק שוב בלב המושבה, זה בסך הכל משחק הבית השני שלי מאז שהגעתי לפה ואני מחכה לראות את כל האוהדים שלנו. קריית אתא קבוצה מצוינת וזה הולך להיות משחק מעניין, הם כרגע נמצאים איפה שאנחנו רוצים להיות בטבלה וזו האחריות שלנו להראות שאנחנו יכולים לנצח ולהיות חלק מהצמרת.״

קריית אתא פתחה את העונה בצורה טובה עם מאזן של 6 ניצחונות ו-2 הפסדים, וממוקמת במקום ה-3 בצמרת הטבלה. פרצוף מוכר לאוהדים הכתומים בשורות אתא הוא רז אדם, שפרץ במדי נס ציונה אשתקד והעונה מעמיד במדי הקבוצה הצפונית ממוצעים של 10.9 נק׳ ו-4.6 ריב׳ למשחק. הרכז ג'יימס ביטמון מוביל את הקבוצה בנקודות ורושם 19.3 נק׳ ו-4.5 אס׳ למשחק.
לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

21/04/2024
הפסד מאכזב בהארכה

הפסד מאכזב בהארכה

15/04/2024
בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

15/04/2024