בשני: מגיעים לבירת העמק

עירוני תתארח בעפולה במטרה להמשיך במומנטום החיובי (20:50, 5SPORT)

08/01/2024
שבוע לאחר הניצחון בהרצליה, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תגיע הערב (ב') להיכל הספורט בעפולה ותנסה לרשום ניצחון שלישי ברציפות בליגה (20:50, שידור ישיר ב5SPORT. שופטים: עמית בלק, אדר פאר, צור תובל). הרכש החדש ג'ורג' קינג נרשם לסגל המשחק וצפוי לערוך בכורה במדים הכתומים. זהו המשחק השני העונה בין 2 הקבוצות, לאחר שבמחזור הראשון עירוני גברה על עפולה 77-73 בלב המושבה, שגב הוביל את הכתומים עם 15 נקודות ו-7 ריבאונדים. 
 

צובעים את עפולה בכתום - לרכישת כרטיסים לחצו כאן!


אלעד חסין: "עשינו הכנה טובה, צירפנו שחקן חדש ואני מרוצה מההכנה איתו ביחד ומההשתלבות שלו בקבוצה עד כה. אני חושב שהבסיס שלנו, שהוביל אותנו בשני הניצחונות האחרונים, צריך לסחוב אותנו במשחק היום. ראינו שבליגה השנה הכל אפשרי ושהקבוצות הביתיות הן לא אנדרדוג, כפי שניתן היה לראות במשחק האחרון של עפולה שניצחה בבית את גליל עליון".

"באים בגישה הנכונה". אלעד חסין (צילום: עמית סמיקט)

על השינויים שנערכו בקרב הקבוצות מאז המפגש הקודם: "זה נכון שהם החליפו 3 זרים, אבל הDNA של הקבוצה נשאר – המאמן, הסגל הישראלי וקסיוס סטנלי נשארו, עפולה קבוצה שרצה למתפרצות והולכת חזק לריבאונד התקפה. גם אצלנו יש את הבסיס שנשאר ואת השינויים שעשינו. בסוף מי שיבוא יותר חד ומרוכז ויכתיב את הקצב שלו, הסיכוי שלו לנצח יהיה גדול יותר".

"היו שינויים רבים, אבל הסגל הישראלי נשאר". קרביץ מול וייס במשחק הקודם (צילום: עמית סמיקט)

על המפתחות לקראת המשחק: "עפולה מקום שני בליגה בריבאונד התקפה, יודעת לסיים מתפרצות וטובה ולנוע ללא כדור. במשחק האחרון ראינו שהם מסוגלים לקלוע טוב מבחוץ. נצטרך לדעת לשמור לפי התכונות האישיות ולא כקונספט. זה לא מגרש קל, אבל אנחנו באים בגישה הנכונה ועם האנרגיה הנכונה ואני מקווה שנראה את זה במשחק".

איתי שגב: "התכוננו בצורה מאוד אינטנסיבית. אנחנו משתדלים לנתק את הרגש מהניצחונות, לקחת את הדברים הטובים מבחינה מקצועית ולתקן את הדברים הפחות טובים, ולבוא חדים כמה שיותר לשבוע המשחקים הקרוב וספציפית למשחק הקרוב מול עפולה".

שגב מטביע במשחק הקודם בין הקבוצות (צילום: עמית סמיקט)
 
"צריכים להביא את האגרסיביות שלנו, במיוחד שזה משחק חוץ והאווירה באולם תהיה נגדנו, ולשלוט בקצב. זה יתבטא דרך קבלת החלטות טובה בהתקפה ושליטה בריבאונד בהגנה. התאמנו על זה קשה כל השבוע ונצטרך להוכיח את זה במשחק".

עפולה עומדת על מאזן של 3 ניצחונות ו-5 הפסדים, שכאמור במשחקה האחרון ביום חמישי גברה בבית על גליל עליון 109-107 בתום 2 הארכות. הפורוורד מרסלוס ארלינגטון, שהצטרף לקבוצה בחודש שעבר, מוביל את הקלעים של עפולה עם 17.5 נקודות ו-5.3 ריבאונדים בממוצע למשחק.
לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

21/04/2024
הפסד מאכזב בהארכה

הפסד מאכזב בהארכה

15/04/2024
בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

15/04/2024