ברביעי: מארחים את רמת גן

במשחק הביתי הראשון מאז חזרת הליגה, עירוני תפגוש את העולה החדשה ותנסה לחזור למסלול הניצחונות (20:00, 5STARS)

20/12/2023
חודשיים וחצי אחרי המשחק הראשון של העונה, עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה חוזרת לארח בלב המושבה, כשתפגוש את עירוני רמת גן (20:00, שידור ישיר בערוץ 5STARS, שופטים: ספי שמש, רותם קוזה, סעיד חורי). לפני המשחק ייערך טקס לזכרה של שקד חבני ז״ל, שנרצחה בפסטיבל הנובה ב-07/10. האוהדים מתבקשים להקדים ולהגיע רבע שעה לפני תחילת המשחק (19:45) כדי לכבד את הטקס.

ממלאים את לב המושבה - לרכישת כרטיסים לחצו כאן


המשחק מתנהל בהתאם להנחיות פיקוד העורף. בהינתן ותישמע אזעקה על הצופים להישאר ישובים במקום מושבם ולהגן על הראש עם הידיים למשך 10 דקות.

מאמן הקבוצה אלעד חסין: "משחק בית ראשון מאז חזרת הליגה. אנחנו מאוד מתרגשים לקראת חזרת האוהדים שלנו, התגעגענו אליהם, ורוצים לשמור על הבית יחד איתם".
 

"רוצים לשמור על הבית". חסין (צילום: עמית סמיקט)

חסין התייחס ליריבה ולדגשים לקראת המשחק: "אנחנו פוגשים קבוצה רעבה ומאוד מסונכרנת,  יחסית לסיטואציה החדשה שרוב הקבוצות נתקלו בה בעקבות המצב. רמת גן משחקת אגרסיבי מאוד, נצטרך להיות מרוכזים ולעצור את הקלים הסלים שהם עושים, אם זה במעברים, בריבאונד התקפה או בתנועה ללא כדור. המפתח לקראת המשחק הוא לעצור אותם כקבוצה, כל פעם יש שחקן אחר שמתעלה, וזה מה שהופך אותם למסוכנים. מצד שני לנו יש את היתרונות שלנו שנצטרך להביא לידי ביטוי בצורה הטובה  ביותר וביעילות מירבית".

אייזיאה ווייטהד: "הולך להיות משחק קשה מול קבוצה קשוחה, שעדיין לא ניצחה בליגה. אנחנו השחקנים מתרגשים לחזור לשחק מול האוהדים שלנו, ומקווים שביחד נביא את הניצחון".
 

אייזיאה ווייטהד (צילום: עמית סמיקט)

הרכז האמריקאי הוסיף: "בשני המשחקים האחרונים שלנו הובלנו אבל לא הצלחנו לשמור על היתרון. אנחנו צריכים לדעת איך לסיים משחקים, וזה משהו שאנחנו צריכים ללמוד כקבוצה. מקווה שזה יבוא לידי ביטוי במשחק הקרוב".

עירוני רמת גן עומדת על מאזן מושלם של 3 ניצחונות מ3 משחקים, ומחזיקה בהגנה הטובה בליגה עד כה עם ממוצע ספיגה של 71.3 נקודות למשחק. ג׳יי פי טוקוטו, ששיחק בנס ציונה בעונת 2019/20, נעדר מהמשחק הקודם אך צפוי לשוב לסגל של האורחת. זהו המשחק הראשון בין הקבוצות במסגרת ליגת העל.
לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

לקראת הישורת האחרונה - מה קורה בקבוצות המועדון?

21/04/2024
הפסד מאכזב בהארכה

הפסד מאכזב בהארכה

15/04/2024
בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

בשני: הכתומים מגיעים לאולם רמז

15/04/2024