ברביעי: הכתומים חוזרים לליגה

הכתומים ממשיכים את עונת 2023/24 אחרי הפוגה של קרוב לחודשיים בעקבות המלחמה

29/11/2023
עונת 2023/24 - ממשיכים: עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה תשוב הערב למעגל משחקי הליגה, כשתתארח באולם רוממה ותפגוש את הפועל חיפה (19:00, שידור ישיר בערוץ GOLD5, שופטים: עומר אסתרון, צחי הבדלי, גיא שמואלי).

חוזרים לליגה. יאיר קרביץ (צילום: עמית סמיקט)

הכתומים ינסו לשמור על מאזן מושלם, לאחר הניצחון במשחק הקודם על הפועל עפולה ערב פרוץ המלחמה. במהלך הפגרה הכתומים ערכו מספר שינויים, וצירפה את הגארד ראלי אולקינס והסווינגמן ג'קובי בויקינס.

אלעד חסין: חוזרים לליגה לאחר הפסקה ארוכה מאוד. הרגשה של רגע של שפיות בתוך התקופה המאוד מורכבת הזאת. נמצאים בסיטואציה לא רגילה. אבל מנסים לשים הכל בצד ולהתרכז בכדורסל. אנחנו קבוצה אחרת ממה שהתחלנו את העונה, כמו הרבה קבוצות אחרות בליגה. אנחנו מתרכזים אך ורק בעצמנו, ונמנעים מהתעסקות בדברים שלא קשורים אלינו. נופיע למשחק בצורה הטובה והמקצוענית ביותר״.

איתי שגב: "תקופה לא קלה לכולנו. הראש חושב על הרבה דברים אחרים, אבל אנחנו נגיע מרוכזים לעשות את העבודה ולצאת עם תוצאה טובה, ולתת קצת נחת לאוהדים שלנו בבית".

איתי שגב (צילום: עמית סמיקט)

שגב התייחס להכנה למשחק: "עבדנו מאוד קשה בשבוע האחרון. מנסים להכניס את כולם לקצב. האימונים נראים יותר טוב, עבדנו על דברים שנראו פחות טוב במשחקי האימון והיינו צריכים לתקן, ואנחנו רוצים ליישם את זה במשחק״.
 
קייל פייט מצטרף לעירוני!

קייל פייט מצטרף לעירוני!

27/02/2024
במוצ"ש: משחק חוץ חשוב בזיסמן

במוצ"ש: משחק חוץ חשוב בזיסמן

16/02/2024
בשני: עולים לירושלים

בשני: עולים לירושלים

11/02/2024