ממשיכים בהכנה

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה נחלה הפסד 96:90 להפועל באר שבע במשחק הכנה (צילום: עמית סמיקט, עירוני נס ציונה)

07/09/2023
ההכנה נמשכת: עירוני "חי מוטורס" נס ציונה רשמה הערב בהיכל הקונכייה את משחק ההכנה השני שלה, ונחלה הפסד  90:96 להפועל באר שבע. ללא אייזיה ווייטהד שלא נרשם למשחק, הכתומים בראשות דאסטי הנאס הובילו לאורך כל המחצית הראשונה, אולם המקומיים השיגו את היתרון ברבע השלישי, עליו הם שמרו עד הסיום. בשבוע הבא עירוני תפגוש את הפועל חולון לצמד משחקי הכנה נוספים.

נס ציונה פתחה בחמישייה עם דמונטה הארפר, יאיר קרביץ, דאסטי הנאס, איתי שגב וג'רום מיינסי באר שבע פתחה בחמישייה עם ג'ינו קראנדל, ברנדון סמפסון, איגור קולשוב, ג'קינן גאנט וגלעד לוי. הכתומים פתחו חזק בעזרת יכולת טובה של הנאס ושגב, שהריצו אותם ל-4:14 מהיר. הדרומיים השיבו בריצת 0:8 נגדית ועד סוף הרבע שתי הקבוצות נשארו צמודות זו לזו עם חילופי סלים בצבע, ובתום הרבע הראשון, 23:25 לנס ציונה. גם ברבע השני הקבוצות לא הצליחו לברוח, והכתומים, ששמרו על ההובלה לאורך כל המחצית הראשונה, שוב יצאו מעט יותר מרוצים עם 48:49 בהפסקה.

צילום: עמית סמיקט

בפתיחתה המחצית השנייה הבאר שבעיים עלו ליתרון לראשונה במשחק והצליחו להתרחק מעט מהחבורה בכתום, למרות יכולת נהדרת של הנאס, שהגיע ל-16 נקודות, ובתום שלושים דקות, 69:74 לאדומים מהנגב. הרבע המכריע היה גם הוא צמוד לכל אורכו, אבל הדרומיים הצליחו לשמור על היתרון המזערי עד הסוף, ובסיום, 90:96 לחבורה של ליובין.

המאמן אלעד חסין: ״משחק אימון טוב שלנו נגד קבוצה טובה. באנו לראות מה עובד יותר ומה פחות, היום זו הייתה ההגנה - אבל זו המטרה של משחקי אימון. אנחנו צריכים לבנות את עצמו שבוע אחרי שבוע ואנחנו נלמד המון מהמשחק הזה כדי להגיע מוכנים לאירופה ולליגה.״

איתי שגב: ״הראינו היום שאנחנו יכולים להיות קבוצה טובה בהתקפה, בטח כשנהיה בסגל מלא. הגנתית היה משחק לא קל - בין היתר כי שיחקנו נגד קבוצה מחוברת שממשיכה ברובה מהעונה שעברה - אבל היינו רכים מדי ואנחנו נעבוד על זה. 
ברמת האחדות והחיבור שלנו כקבוצה אנחנו במקום טוב ומתקדם יותר ממה שחשבתי נהיה בשלב הזה, בעיקר בפן החברתי. נמשיך לעבוד ולייצר את החיבור הזה גם על המגרש״.
צילום: עמית סמיקט
 

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה: הנאס 22, הארפר 13, שגב ומיינסי 12 כ״א, לוינסון 9, קרביץ 8, בן משה 5, אדוארדס 4, אקרמן 3, ינקוביץ' 2.

?הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע/דימונה: גאנט 20, קראנדל 12, בנקסטון 11, לוי וסמפסון 10 כ"א, פריצקי 9, איוריו וקולשוב 8 כ"א, ציפר 5, שוכמן 3 כ"א. כן שותף: סגל.
המשכיות בקבוצה הנשים!

המשכיות בקבוצה הנשים!

10/06/2024
אסי ולט ממשיך על הקווים

אסי ולט ממשיך על הקווים

09/06/2024
עירוני סיימה העונה בשלב רבע הגמר

עירוני סיימה העונה בשלב רבע הגמר

02/06/2024