ברוך הבא דאסטי האנאס!

הקלע הישראלי-אמריקאי חתם בנס ציונה לשתי עונות, המאמן חסין: ״אחד השחקנים המרגשים שגייסתי לאורך הקריירה״

20/07/2023
סוגרים את השבוע עם טעם מתוק - מועדון הכדורסל עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה מודיע על החתמתו של הגארד הישראלי-אמריקאי דאסטי האנאס. האנאס (29, 1.93) חתם לשנתיים בלב המושבה.

דאסטי האנאס כבר כתום - ומה איתכם? לחצו כאן לרכישת מנוי לעונת 2023/24!

האנאס - שהינו יהודי - גדל במדינת ארקנסו בארה״ב וגם שיחק בארקנסו סטייט בליגת המכללות. אחרי שלא נבחר בדראפט 2017 עבר לשחק בג׳י-ליג - ליגת הפיתוח של ה-NBA - במדי קבוצת הבת של ממפיס. הוא שיחק במדיה במשך 3 עונות, וגם רשם ארבעה משחקים ב-NBA במדי הממפיס גריזליס.
 

האנאס במדי סנטה קרוז. קלעי יוצא דופן
 

אחרי גיחה קצרה ליוון ועוד עונה בג׳י-ליג במדי סנטה קרוז, שיחק האנאס במדי אדלייד מהליגה האוסטרלית בעונת 21-22. בעונה החולפת שיחק שוב במדי סנטה קרוז, וקלע 17.1 נק׳ למשחק ב-43% אחוז ל-3. באופן עקבי לאורך הקריירה שלו קלע הנאס באחוזים מדהימים מכל הטווחים, כולל מספר עונות עם למעלה מ-40% ל-3 ומ-90% מקו העונשין.  

בפברואר האחרון אף זכה האנאס לכבוד גדול, כשזומן לסגל נבחרת ארצות הברית במוקדמות המונדובאסקט.

מאמן הקבוצה אלעד חסין: ״אנחנו שמחים מאד על ההחתמה של דאסטי האנאס בקבוצה. לאורך השנים יצא לי באופן אישי לגייס לא מעט שחקנים - וההחתמה של דאסטי היא אחת המרגשות שבהן. אני בטוח שהוא יעזור לנו להשיג את המטרות שלנו העונה״

דאסטי האנאס: ״אני לא יכול לחכות לשחק עבור האוהדים של נס ציונה. שמעתי עליהם רק דברים טובים מחברים ששיחקו בעבר בישראל ובליגה, ואני מקווה לספק להם המון זכרונות ורגעים יפים!״
בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

28/09/2023
הכר את היריבה: שטרסבורג

הכר את היריבה: שטרסבורג

27/09/2023
אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

26/09/2023