איתי שגב מגיע לעירוני!

החתמה נוצצת לנס ציונה - קפטן הפועל ירושלים בעונה שעברה (28, 2.04) מגיע ללב המושבה: ״זו קבוצה עם קהל וקהילה מיוחדים״

04/07/2023
רכש ישראלי ראשון לעונת 2023/24 - מועדון הכדורסל עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה מודיע על החתמתו של הסנטר איתי שגב. שגב (28, 2.04) שמגיע ממחזיקת גביע המדינה הפועל ירושלים, חתם לשתי עונות וישחק בלב המושבה עד 2025.

איתי שגב כבר איתנו - ומה איתכם? לחצו כאן לרכישת מנוי לעונת 2023/24!

שגב בעל קריירה עשירה ומרשימה בכדורסל הישראלי, כשהחל את הקריירה הבוגרת שלו במכבי תל-אביב, במדיה נבחר לשחקן המשתפר בליגה בעונת 2015/16 ואף מונה לקפטן ב-2017/18. אחרי עונות במכבי ראשל״צ ועירוני נהריה יצא שגב לגראבלין הצרפתית, ממנה שב ב-2021 להפועל ירושלים בה שיחק בשתי העונות האחרונות. הוא נחשב לאחד משחקני ההגנה הטובים בליגה, ובעמדת הגבוה בפרט.
 
שגב בחצי גמר ליגת האלופות. תוספת כוח משמעותית
 
בעונה האחרונה בה שימש כפקטן האדומים מהבירה היה שגב חלק משמעותי מהזכייה בגביע המדינה, והגיע לגמר ליגת האלופות של פיב״א. שגב נחשב לאחד משחקני ההגנה הטובים בליגה, ואחד המעוטרים שבהם - כשלאורך הקריירה זכה באליפות המדינה ובלא פחות מארבעה גביעים. 

בנוסף, לשגב עבר עשיר בנבחרות ישראל הצעירות והנבחרת הבוגרת, והוא אף זומן אתמול לסגל הרחב של הנבחרת לקראת טורניר קדם המוקדמות האולימפי.

מאמן הקבוצה אלעד חסין: ״אנחנו שמחים על הצטרפותו של איתי, שחקן ששיחק ברמות הגבוהות ובעל נסיון רב בליגה. הוא מביא איתו את הערכים המתאימים שאנחנו רוצים במועדון. ההחתמה של איתי היא צעד ראשון ומשמעותי לעונה מאתגרת ומרגשת בליגה ובאירופה, ואני מאחל לו ולנו הצלחה משותפת יחד״

איתי שגב: ״אני שמח מאוד ונרגש להצטרף לנס ציונה - מדובר בקבוצה עם קהל וקהילה מיוחדים. תודה לאלעד וההנהלה על האמון! אני מחכה מאוד להתחיל ויודע שיחד נוכל לעשות דברים מיוחדים. יאללה נסצי!״
בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

28/09/2023
הכר את היריבה: שטרסבורג

הכר את היריבה: שטרסבורג

27/09/2023
אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

26/09/2023