מכירת המנויים לעונת 23/24 יוצאת לדרך!

המכירה לעונה הקרובה יוצאת לדרך - ולראשונה מושק מנוי הורה וילד במחיר אטרקטיבי. המנוי יכלול את משחקי הקבוצה בליגה, בפלייאוף ובאירופה. תקופת חידוש המנויים - עד ה-24.07 (צילום: עמית סמיקט)

20/07/2023
הרגע לו חיכינו הגיע - ומכירת המנויים לעונת 2023/24 של עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה יוצאת לדרך! כל הפרטים על תקופת החידוש, מחירים ומה נכלל במנוי בכתבה.
 
לחידוש ורכישת מנוי לחצו כאן!
 
מה כולל המנוי?
 
המנוי כולל את כל משחקי הבית של הקבוצה במסגרת:
  • העונה הסדירה של ליגת ווינר סל
  • משחקי הבית העליון/תחתון
  • משחקי הבית במסגרת רבע גמר הפלייאוף (אם הקבוצה תעפיל אליו)
  • שלב הבתים במפעל האירופי בו תשחק הקבוצה - בין אם בליגת האלופות של פיב״א או ביורופקאפ*. 
 
בעת רכישת מנוי אתם מבטיחים את מקומכם בכל משחקי הבית של הקבוצה במקום בו בחרתם באולם - כולל המשחקים הנחשקים ביותר כמו נגד אלופת המדינה מכבי ת״א, מחזיקת הגביע הפועל ירושלים, הפועל ת״א והפועל חולון.
למשחקים אלו לרוב מתקיימת רכישת כרטיסים מוגבלת בשל מגבלות המקום באולם, כך שהמנויים זוכים לכניסה נוחה ומובטחת למשחקי השיא של העונה.
 
בסה״כ יכלול המנוי כ-18-22 משחקי בית לאורך העונה. 
 
*אם תעפיל הקבוצה לשלב הבתים של ליגת האלופות של פיב״א, תארח הקבוצה את משחקיה במסגרת האירופית בהיכל הטוטו בחולון, במרחק של כ-12 דקות נסיעה מנס ציונה. המנויים יהיו תקפים גם במצב זה, ומנויי הקבוצה יכנסו למשחקים ללא עלות נוספת. אם תשחק הקבוצה ביורופקאפ, המשחקים יתקיימו בלב המושבה כסדרם.
 

(צילום: עמית סמיקט)
 
רכשתי מנוי לעונה הקודמת, האם אני יכול לחדש אותו?
 
מנויים מעונת 2022/23 יכולים לחדש את המנוי ולשמור על מקומם הקבוע באולם עד יום ב׳ ה-24.07 - שלושת השבועות הראשונים למכירה. לאחר תאריך זה יפתחו המקומות שלא חודשו לקהל הרחב, ולא תהיה למועדון יכולת להבטיח למנוי שלא חידש במהלך תקופה זו את מקומו באולם בעונה החולפת. 
 
מה המחיר למנוי?
 
למרות עליות המחירים הכלליות במשק בשנה האחרונה, נעשו במועדון מאמצים גדולים להבטיח מחיר אטרקטיבי והוגן לקהל האוהדים שלנו. אנו שמחים לבשר שמחירי המנויים לעונת 23/24 נשארו זהים למחירי העונה הקודמת, ואף כוללים מנוי חדש במחיר משתלם להורים וילדים. 
המחירון המלא לעונת 23/24 מוצג כאן:
 

 
לראשונה - מנוי הורה וילד במחיר מיוחד! המנוי מוצע ביציעים ד׳ ו-ה׳ (1000₪) וביציע א׳ (1500₪). המנוי תקף למבוגר/ת (מעל גיל 18), וילד/ה (מתחת לגיל 18). לא ניתן להוסיף חייל או סטודנט מעל גיל 18 למנוי במקום ילד.
 
שימו לב - בעת רכישת המנוי יחוייב הרוכש בעמלת רכישה של 5₪ נוספים מטעם משרד הכרטיסים לאן. 
 
העונה - אנחנו משחקים בשבילכם! לחצו והצטרפו אלינו עכשיו עם מנוי לעונת 23/24
 
בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

28/09/2023
הכר את היריבה: שטרסבורג

הכר את היריבה: שטרסבורג

27/09/2023
אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

26/09/2023