צוף בן משה נשאר כתום!

הקלע הישראלי (25, 1.94) שהגיע באמצע העונה שעברה האריך את חוזהו בשנתיים: ״מועדון שהספיק להפוך לבית בשבילי״

10/07/2023
הסגל של עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה ממשיך להיבנות - כאשר היום מודיע המועדון על החתמתו של צוף בן משה לשנתיים נוספות. הקלע הישראלי (25, 1.94) הגיע למועדון בעונה שעברה כחלק מטרייד עם הפועל גלבוע/גליל, וישלים 3 עונות רצופות בכתום ו-4 סה״כ.

צוף בן משה יהיה בלב המושבה - ומה איתכם? לחצו כאן לרכישת מנוי לעונת 2023/24!
 
עבור בן משה זו תהיה העונה התשיעית בליגת העל, כך שהוא מנוסה מאד ביחס לגילו. את הקריירה החל בהפועל תל-אביב, ממנה הגיע לראשונה לנס ציונה בהשאלה בעונת 2018/19. אחרי חצי עונה בכתום עבר בן משה במכבי אשדוד, הפועל אילת ובעונה שעברה הפועל גלבוע/גליל לפני ששב כאמור ללב המושבה לקראת משחקי הבית העליון.


בן משה. המשכיות בכתום (צילום: אלי פאר)

אחרי כמה משחקי הסתגלות נכנס בן משה לחמישיה, ובשלושת המשחקים האחרונים של העונה רשם ממוצעים של 9.3 נק׳ ב-37.5% משלוש. ברבע גמר הפלייאוף נגד הפועל ת״א רשם 7.0 נק׳ למשחק ב-36.4% משלוש. 
 
המנהל הספורטיבי איתמר רוזנברג: "צוף הגיע אלינו באמצע העונה החולפת לקדנציה שנייה אבל הפך מהר מאד לבן בית. אנחנו שמחים מאד על ההמשכיות ועל כך שצוף איתנו, הוא מוסיף לנו מימד של קליעה והגנה ולא פחות חשוב - אישיות חיובית ודבק בחדר ההלבשה. יחד איתו יש לנו בסיס ישראלי מצוין לעונה הקרובה.״
 
צוף בן משה: ״אני שמח מאד להישאר בנס ציונה, מועדון שבזמן קצר כבר הספיק להפוך לבית בשבילי. לא יכול לחכות לעשות עונה מדהימה עבור האוהדים שלנו ולפגוש את כולם שוב, יאללה עירוני!״
בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

בחמישי: קרב נגד שטרסבורג על גמר המוקדמות

28/09/2023
הכר את היריבה: שטרסבורג

הכר את היריבה: שטרסבורג

27/09/2023
אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

26/09/2023