"שיחקנו ביחד כדי לסיים את המשימה שלנו ולעלות לשלב הבא"

הכתומים מסכמים את הניצחון ברבע הגמר מול באר שבע ומודים לאוהדים הכתומים: "כשהם איתנו הם מביאים לנו המון אנרגיות" (צילום: עמית סמיקט)

15/01/2023

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה שיחזרה את הישג השיא שלה בגביע המדינה, כשהעפילה אמש לחצי גמר גביע המדינה מגדל. הכתומים שלטו במשחק מהרבע הראשון, והצליחו להדוף את ניסיונות הקאמבק של באר שבע ברבע הרביעי. כעת עירוני עם הפנים קדימה אל משחק הצמרת הביתי מול הפועל חולון במוצ"ש הקרוב בלב המושבה.

 

אירופה חוזרת ללב המושבה - לרכישת כרטיסים למשחק מול וולבס ב25.1 לחצו כאן!

 

מאמן הקבוצה, אלעד חסין: "ההגנה הביאה לנו את הניצחון. כיאה למשחק נוקקאוט, בכל ההכנה דיברנו על המפתחות שלהם ולשמור טוב יותר, שמרנו והיינו טובים יותר לאורך כל המשחק. הובלנו ב12-14 נקודות ומגיע המון קרדיט לשחקנים. היו רגעים של קבלת החלטות פחות טובה מול קבוצה מצוינת ומאמן מצוין, ונצטרך לתרגל, להתאמן ולעבוד קשה על היציבות ההתקפית."

 


אלעד חסין עם טוני יאנגר (צילום: עמית סמיקט)

 

שאק ביוקנן, שקלע 22 נקודות באחוזים טובים: "זו הרגשה נהדרת להעפיל לחצי הגמר ואני שמח שיצא לי לעשות את זה עם המועדון והחברים שלי לקבוצה. נצמדנו לתוכנית המשחק מהפתיחה. פגשנו את באר שבע 3 פעמים לפני כן אז ידענו למה להיות מוכנים, ידענו שהם לא יוותרו בשום שלב של המשחק אבל נשארנו מאוחדים ושיחקנו ביחד כדי לסיים המשימה שלנו ולעלות לשלב הבא".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz)

 

שאק התייחס לאוהדים הכתומים שליוו את הקבוצה: "יש להם חלק חלק גדול בניצחון הזה. הם עודדו אותנו מהרגע שעזבנו את חדר ההלבשה ועד לסיום המשחק ואנחנו מודים להם על כך".

 

רז אדם: "שמחים מאוד להעפיל לחצי הגמר. זה הישג נפלא לנו כקבוצה ולמועדון בכלל. הפסדנו לבאר שבע כמה משחקים העונה והיינו חייבים לנצח אותם. ניסינו לעצור את הגארדים שלהם ולהוריד אותם מתחת ל80 נקודות כקבוצה ואני שמח שהצלחנו. באנו מאוד אגרסיביים בהגנה ולכן גם כשהם חזרו ידענו לשמור על ההפרש". 

 


"באנו אגרסיביים וידענו לשמור על ההפרש" (צילום: עמית סמיקט)

 

גם רז התייחס לתמיכה של הקהל הכתום: "האוהדים מאוד תמכו בנו וזה הרגיש כמעט כמו משחק בית. כשהם איתנו הם מביאים לנו המון אנרגיות. אני מודה לכל מי שהגיע וקורא להם להמשיך ולהגיע, מצפים לנו שלושה משחקי בית חשובים מאוד ואנחנו צריכים את האוהדים שלנו איתנו". 

 


"זה הרגיש כמעט כמו משחק בית" (צילום: עמית סמיקט)

עירוני בפלייאוף ה-ENBL!

עירוני בפלייאוף ה-ENBL!

01/02/2023
ברביעי: משחק מכריע בלטביה

ברביעי: משחק מכריע בלטביה

01/02/2023
האם עירוני תעלה לשלב הבא? כל התרחישים

האם עירוני תעלה לשלב הבא? כל התרחישים

01/02/2023